bugün

Korkulanlar olmaya başladı. Anlatılmak istenende buydu.
Olay istanbulda gerçekleşti.
Acaba sizin babamız olsaydı tepkiniz ne olurdu.

görsel
olay doğruysa büyük bir skandaldır. bütün türbanlıları bir tutmayayım diyorum diyorum da bütün skandallar türbanlılardan çıkıyor. erkek hastaya dokunmak günahsa doktor olma, siktir git başka bir şey ol. bir hasta sırf erkek diye senin saçma hassasiyetlerine kurban mı gitmeli?
uydurma haberdir. evet.
koskoca hastane bu kariya mi muhtac bi doktor mu var amk gotunuzden sallamayin mal degil insanlar sizin gibi.
http://www.evrensel.net/h...eyen-doktoru-yargilayacak
yalan diyenin!
ONDAN SONRA TÜRBANLILAR NiYE OKUYAMIYOR. BU YUZDEN OKUMASIN iŞTE. GiTSiN 10 YAŞINDA 70 YAŞINDAKi BABANIZIN ARKADAŞLARIYLA EVLENIN.
derhal meslekten men edilmesi gerekir.
Kolpa haber ajansından alınan habere göre hastanenin "tek doktor"u tarafından tedavi edilmeyen hasta öldü.

Kaynak götüm.

işin aslı provokasyon kokan haberlere konu olan bir kadın doktor ile ilgili haber, önemli sol haber ajanslarından başkasına haber olmamış.
Nöroloji uzmanı, 15 yaşında erkek hastaya abdestim kaçar diye müdahale etmemiş, demek ki şafi, şafiler çok tutucudur, kendilerinden olmayanın hastanesinde çalışmazlar,
Şafi değilse eğer erkek hastayı muayene etmenin ki nöroloji uzmanları abdest kaçıracak yerleri muayene eder mi ayrı mesele,
Kadın hastaya örtünün ağrılarınız geçer diyorsa bu türbanlı olmasından değildir,
Aslen bunları yapmışsa ya ruh hastasıdır yada provokatördür.
Bütün türbanlı doktorlar aynı değildir.
Haberlere göre de hakkında soruşturma açılmış.
Yine de taraflı habet yapan medyaya körü körüne inanmayın.
Yarın sabah gazetesinde türbanlı hastayı ölüme terk eden doktor haberi çıktığında "şerefsiz doktor" diye tepki verecekseniz ayrı mesele. O da hemen inanılacak bir haber olmayacak sonuçta.
(bkz: Necibe Nur Keleş)

Akp döneminde Çok yükselir bu kadın mıdır, kız mıdır, insan mıdır bilemediğim.