bugün

Sigmund Freud dayı bu konuda yanılıyor. henüz medenileşecek kadar evrilmemiş insan görünümlü varlıklar var ama kadın arkadaşın olması offf bunu nasıl delerim bee demek değildir.
kızların aklından çıkarmaması gereken gerçektir. size iyi davranan ve samimi olan birine ''ay ne kadar iyi biri'' demeden önce kan tutan kasap haklı olabilir mi acaba diye bir düşünün.
Bir Sigmund Freud kuramı.
Yüce frued beni bu kuramın kanıtı olarak göstermiştir. Bana bakın hiç esmerle yan yana geldim mi? Gelmedim. O yüzden bu Bir artık yasadır.
arkadaş çok ciddi bir şekilde katılmıyormuş..

şahsen daha da konuyu dillendirmem..
katılmıyorum. Sevdiğim kızla 1 senelik bir birlikteliğimiz oldu. bir kere bile cinsel münasebette bulunmadım. O istediği halde yapmadım , neden mi ? sevmek dokunmak değil , gözlerinin içine bakamamaktır.
herkesin bildiği bir realitedir. biraz adam olun da kendinize itiraf edin.
Hadi oradan.
asıl becermek istemediği kızla samimiyet kurar. bir kadınla samimi olmak onun seni arkadaşın olarak görmesini göze almak demektir yani becermek istiyorsan senin için tehlike arz eder. kadına sahip olmak istiyorsan uzak durursun kız arkadaşı gibi samimi olmaktan kaçınırsın.
entryleri okudum, mis gibi sapıkmışım.
bu sözlüğün adını artık "otuzbirci ergen sözlük" diye değiştirsek mi, ne?!...
kendimden yola çıkarak oluşturduğum tezim. evet arkadaşlar bir erkeğin bir kızla samimi olmasının tek sebebi o kızı becermek istemesidir. çirkin kızların çevresiyle güzel kızların çevresini kıyaslayınca daha da net görülebiliyor bu durum.