bugün

Bazılarınız bilir ticari taksi şoförlüğü yapıyorum bazen. Bugün durak simsarından aldığım uyarı aynen şöyle,

-Karrrdeşim o şortu giyme bi daha yolcu şikayet etmiş seni diz altı bişeyler giy.

Tanga mı giydik amına koyim zaten hava sıcak görende şortu büzüştürüp iyice yukarı çektim sanır. Ayrıca semtimizin gülü durağımızın bir tanecik simsarının şort dediği şey kapri ulan kapri.
(bkz: Caps or did not happen)
çıplak öküz'den de tahrik olmaktır.
(bkz: inanma seni sikecek)
kılsız -az kıllı- ve kalıplıysa ve yamuk değilse mümkündür. kıldan tahrik olmak da neyin nesi. sakalı tenzih ederim.
Bi arkadaşım vardı erkek bacaklarından tahrik olan. Ona metroya binmemesini tavsiye ettim.
Erkek sinek görse bile tahrik olacak kişi beyanı.
Tahrik olan kişi gay olabilir ya da kişinim bacakları biçimli kaslı falandır ki yine de bi kadın bacaktan tahrik olmaz sanırım. Ama belki olur işte.
Ka-pa-tı-yo-ruz!!! Evet millet bacakları kapatıyoruz ve önümüzdeki yaza kadar bu muhteşem manzaradan sizleri mahrum bırakıyoruz. Esenlikler dileriz...
(bkz: vurduran erkek belirtileri)
offf böye kalas gibi kıllı kıllı.
Kusacam.
Ilıklığın alemetidir. lütfen bacaklarıma bakmayınız teşekkür ederim.
Tövbe tövbe Allah korusun.
Ne günlere kaldık amk dedirten başlıktIR.
bacaktan tahrik olmak nedir lan. kıllı kıllı. arkadaş erkekleri az biraz anlıyorum kadın bacağı, eestetik felan ama. erkek bacağı nedir lan?