bugün

5 bavul eşyası olduğu halde, erkek arkadaşının 10-15 tişörtüne göz dikmiş sevgilidir. bir sabah ansızın, kendinizi üstünüzdeki kokan tişörtle, temiz tişörtsüz bi vaziyette bulmanız muhtemeldir.

(bkz: hay aq)
bir güzel dövülesi sevgili. kolunu kaldıramayacağından bi daha da giyemez işte.
ne güzeldir o tişörtleri giymek oysa. eğer kendisinin cici bici kıyafetleri varken sizin tişörtlerini giyorsa sevdiceğiniz gurur duymalısınız. anlamalısınız ki bu kız size abayı yakmış.
(bkz: sex ten sonra erkeğin beyaz gömleğini giyen kız)

(bkz: sevişme sonrası erkeğin gömleğini giyen kadın)
+ ahmet naber.
- iyidir canım.
+ üstündeki yeni galiba.
- yok erkek arkadaşımın bu.
+ neyse benim gitmem gerek hadi görüşürüz...
yağmurlu bir havada sırılsıklam ıslanıp evinde sevgiline kendi elbiselerini giydirmek.

(bkz: sevgilinin giymeye elbisesi olmaması)
böyle; aşkımm pepemm sefiom senii şeklinde konuşurlar ve her çıktıkları çocuğun soyadını kullanırlar.komik kızlar .
bunun bir de erkek arkadaşının kazaklarını alıp giymeyen sevgili modeli var ki, evlerden ırak. en sevdiğim iki kazağım gitti. bir kez bile giydiğini sanmıyorum.

hiç değilse bu giyiyor. gerçi erkek arkadaşı iri bir şeyse giydiği t-shirt de kesin tunik gibi durur üzerinde. seksi de olur hani.
sevgili erkek arkadaşından 20cm daha uzunsa komik bir görüntü oluşturur.
bayan giydikten sonra tişörtü, göğüsleri tişörtte yer ettiği için, erkek için sakıncalı olabilir.
gömleğini giymek çok daha iyidir.
ikimiz bir tişörtün iki koluyuz, aynı bedendene sahibiz demeye çalışan hatundur. yahu git kendi eşya yığınından bul ne derdin var zavallının tişörtlerini "bollaştırıyosun".
kıvanç tatlıtuğ'un reklamda kıyafetlerini giyen hatun.
(bkz: ben bu gece seviştim)
--spoiler--
kahvaltıdan önce biraz daha sevişelim mi?
--spoiler--
hoştur. daha sonra o tişörtü koklayıp sevgiliyi hatırlamanıza neden olabilir. olsun böyle sevgili.*
kız arkadaşının eteğini giyen sevgiliden iyidir.
ayrıca gülşen'in klibine de özenmiş olabilir.
eğer sevgiliyse, candır, giysin tabi ona her şey feda olsun... ama daha adını bile bilmediğiniz salağın teki sabahın bir vakti yanınızdaysa ve üzerinde sizin tişörtünüz varsa önce bir şaşırırsınız...

-günaydın aşkııımmm...

+(içses: ne diyo lan bu ne aşkımı?! kim ki bu?!)

-kahvaltı yapalım mı? çayı ben koyarım hehehe...

+kahvaltı yapmam ben, kahve... tişörtümü çıkarır mısın?

-hayır bugün bununla okula gitmek istiyorum! çok güzelmiş...

+iyi de başka tişörtüm yok benim... ben neyle gidicem okula? ya da siktir et git hadi sen...

-iyi be gerzek! kahveni de kendin yap!

çantasını alıp çıktı gitti. tişörtsüz kaldım... en sevdiğim tişörtümdü bir de... amına koyim ya!
Kızlarda ayrı bir çekici duruyor abi ya, aynı tişörtü ben giydiğimde hamal hasan, kız giyince kıristina aguelera oluyor nedense.
belediye çukuru gibidir.
anlayana...
maddiyata önem veriyordur.çoktan vurdurmuştur ayrıca.
güncel Önemli Başlıklar