bugün

bir seks eylemi.
(bkz: freud tan bahsedeni vururum)
kadının memesi emmek için olduğundan doğal bir oral eylemdir.
memelerini emdirmek istemeyen kadında kusur aranmalıdır.
memeler. ooo memeler.
(bkz: erkek bebenin anasından emdiği süt)
o memeler yetişkinler emsin diye değil, kadınların çocuklarına süt vermesi için yaratılmıştır. aslında yaratılışında seksle cinsellikle zerre kadar ilişkisi ve işlevi olamayan organdır. her boka siki kalkan bir takım erkeklerin siklerinin tavan yapması sonucunda; kadınların seksi gözükeyim diye meme slikonları taktırmalarına sebebiyet vermiş, cinselliğe hızla giriş yapmış olan organdır.
(bkz: bebek) olabilir.
erkek cocuk annesinin memesini emer sütten kesilene kadar. seks felan olaylarına çekmemek gerek.
(bkz: trollerin reyting sağlıyor olması)
gittikçe yalnız hissetmeye başladım sözlük. bitek benim mi memeyle ilgili fazntazim varmış! şaka mı lan!
yoksa yoksa sapkın mıyım ben sözlük ha!

söyle sözlük neyim ben!
kadın ve erkeğin en doğal oral yakınlaşmasıdır. erkeğinde kadının hayatlarının bir döneminde sex için değil temel ihtiyaçları için yapmışlardır. ilginçtir ki oral seks kavramı içinde tanımlanmaz.
tanım değil de, olduğundan anormal cevaplar beklediğim için son entrylerden okumaya başladım.
ancak bi başlığın ilk entrysine bu kadar gülesim gelmemişti.
aha! abanzanlık gece gece tavan yaptı gene. yapmayın şunu burda ya! tavsiye kabilinden (bkz: xhamster)
hangi taş gibi göğüs bir fantezinin başlangıcı olmasın ki!
doğaldır. yanlış olan; (bkz: kadının erkeğin memelerini emmesi)
hos eylemdir. yaliniiiz;

arada bazi entel dostlarin " ay ne igrenc, sapiksiniz, meme süt icin filan ve ayric....." gibi methiyeler düzmüs olmasi üzüyor beni mütemadiyen. ulan simdi tas gibi gögüslü kadinlar görünce, internette, tvde hic mi "off ulan gögüslere bak" demiyosun. birak allasen ya.

haa eger bu tafran sözlük kizlarina "efendi erkek" portresi cizmek icinse, ise yaramaz dostum. sor bakim hangisi sevisirken memelerinin ellenmesinden rahatsiz. ulan agzina zorla verilir o memeler. zevkini katmerler o temas bayan kisisinin..

ps: haci simdi okudumda cok gaza gelmisim, bulvar köse yazisi tadini yakalamama ramak kalmis yani, o derece.

öperem.

son dakika: sanirim bunu diyen abla bayanmis (lan!!) simdi hepten karisti film, paradoksa gel.
süt geliyorsa bir beslenme eylemidir...
ve ayar inci den geliyor: 2 yaşına kadar sen de emiyordun onları ama!
yapmak istediğimiz sikişsel faaliyet.

edit:tamam abicim istemiyorsanız yapmayız ya...isim belirtmedik ki "şunun memelerini emmek istiyoruz diye.niye bu kadar alındınız.
(bkz: kadının erkeğin memelerini emmesi)
(bkz: roland emmerich)
bu eylemi rahmetli sigmund freud 'e sorsaydi bir turk ,sanirim cevaptan sonra freud'un katili o turk olurdu.incest manyak bunu da liseli edasiyla 'anan zaaaaaa xd' cevaplamazdi belki ama yine de bilimsel olarak ayni sonuca cikan cevap verirdi.
bazı kimselerin ilkel dürtülerle karşı çıktığı cinsel aktivite. kadın vücudunun her tarafı cinsel zevk almaya müsaitken, hassas noktalardan biri de memelerdir. süt içmek için ha? oldu. o zaman şey de işemek için, ne oraya sokup duruyorsun.
çok zevk veren ön sevişme..
ben 4 ay emmişim deyip gelişimini dışarı'dan devam ettiren erkektir.
hem kadının hem de erkeğin zevkini ikiye katlayacak olaydır. kusura bakmayın entel ağbilerim ablalarım amma sex biraz da hatta baya baya hayvani dürtülerin başını çektiğini bir olay.
-neden kadınların memelerini emiyorsunuz?
+küçüklükten kalma bir alışkanlık.