bugün

Her halinden sarhoş olduğu belli oluyor. Erhan ertürk gibi deneyimli bir spikere yakışmamamıştır. Bazı televizyoncu ve sanatçıların program öncesinde kafa rahatlatmak amacıyla hafif alkol aldığı bilinir. Ama erhan bey ciddi ciddi fazla kaçırmış.
Sanırım acil bir durum yüzünden ekrana gelmek durumunda kaldı. Yani normalde haber sunmayacaktı. Youtube'dan izledim. Eh fena değil. Yani kurtarmış adam. Videoyu 1.75 hızında izleyince belli bile olmuyor.
bana sanki alkollü değil de bir ilaç etkisinde gibi geldi. zira onun tecrübesinde bir insan asla ekrana dili dolanacak şekilde alkollü çıkmaz. kendisi aynı zamanda diksiyon dersleri de veriyor ve dersini alan kimse böyle bir şeye ihtimal vermez.

kaldı ki yerel bir kanalda bile olsa dili dolanacak kadar alkol alan birini illa ki genel yayın yönetmeni veya diğer sorumlular uyarır, müdahale eder ve ekrana çıkmasını engeller bir şekilde. bir de el-kol koordinasyonu alkollüymüş gibi gelmedi. dili dolanacak seviyede alkol alsaydı bu denli dengeli hareketleri olmazdı.

umarım sağlığı yerindedir. bana daha çok ilaç etkisi gibi geldi. farz-ı misal alkol alıp çıkmış olsun. canı sağolsun. o kadar kredisi var.
Levenk Kırca nın skeçlerine benziyor. Haha. Ama durumun farkında ve kurtarmaya çalışıyor.

Bana da planlanmış bir şey gibi gelmedi.
kritik derken ki hareketi bitirdi beni.
Ülke meseleleri ayık kafayla çekilemediği içindir. Sabah sabah baya güldüm
güncel Önemli Başlıklar