bugün

kisi kendinden bilir isi.

kendi kizindan etkilenen bir babanin sozleri olabilir bunlar ancak.
ergenlik çağında kızına sarılmasında hiçbir sakınca olmadığı halde yurdum insanı tarafından düşüncesiz olarak nitelenen babadır. insanın sorası geliyor lan be hey amına koyduğum annen ile sarılırken aklına cinsellik geliyor mu? sorunun cevabı evetse kusura bakma arkadaş senin kanında veya tohumunda bi sorun var.
kızın baba sevgisi nedir bilerek büyümesin isteyen, katı şekilde kızına sarılamadan bir ömrün geçmesine sebebiyet vermeyen, evlat sevgisinin yaşı olmadığının farkındalığına varmış, her daim baş tacı edilesi babadır o.
"hayvansın rıza" diyeceğim ama hayvan bile olamamışsın sen erenler.
(bkz: her boktan tahrik olan insan)
(bkz: yüz verdik deliye geldi sıçtı halıya)
Babanın o anki düşüncesine bağlı bir durum,yanlış yorumlamamak lazım.
şerefsiz, haysiyetsiz, kalitesiz, ahlak yoksunu, seviyesiz, sapık, vs. denilecek babadır! ne de olsa kızına sevgi gösteriyor değil mi? onu kızım diye seviyor.

ya sabır, ya sabır...

(bkz: tanrım yarattın bari takip et)
mallığın doruk noktasına gelmiş insan söylemidir. zaten böyle bi durum olamayacağı için baba kız durumu söz konusudur. yoksa yoldan geçen adamla babanın ne farkı var? öyle bi durum olsa ortalık mandıraya döner be örümcek beyinli.
kızına sarılan düşüncesiz değil düşünceli babadır. kız ve baba kaç yaşında olursa olsun kız babanın kızı, baba da kızın babasıdır. eğer kızına sarılınca baba tahrik oluyosa zaten onda bi problem vardır diğer babalarla ilgili bi genelleme yapmak doğru olmaz efendim.
(bkz: zihinsel özürlülerle dalga geçmek)
manyak yazar söylemidir. muhtemelen fazlaca okunan freud kitaplarının etkisinde kalınmış bir daha çıkamamıştır. buna gazetedeokunan haydar dümen manyaklıkları da eklenince ortaya bu durumlar çıkabilmektedir. sakin olunmalı, yavaşça taşaklarından tavana asarak kendi haline bırakılmalıdır.

hayır anlayamadığım şey bunu yazan kişi kız ise babasına karşı cinsel duygular mı beslemiştir. tersi durumda erkek ise annesine karşı duygular mı beslemiştir. sapık mısın lan sen? git lağım çukuruna gir bir daha çıkma.
(bkz: junior kernel amadeus)
o zaman, ergenlik çağından itibaren kızıyla ilişiğini kesmesi gereken babadır.
Ya arkadaş anlamıyorum kızın o senin onun tırnağı acıdığında senin kalbinin acıdığı insan. En değerli varlığın o senin. Nasıl öyle bi konu açılır ya.
Bu başlığı okuyunca insanlığımdan soğudum. Ya ben insan değilim ya da siz. Baba kızının yanındada yatar kız annesiyle babasının ortasınada yatar bunun yaşımı var ya? 7 yaşındada 70 yaşındada o senin evladındır. Ben anneme sarılınca ne düşünücem beynini tuvalette kaybetmiş arkadaş.
Bu yaşımda ben anneme sarılırım elini tutarım kim karışır buna? Bunun din ile alakası yoktur arkadaş saçmalık bu ya Kutsal kitapta evlat sevgisinin yaşının olmadığı belirtiliyor zaten kendi kanından canından olan insandan haram diye bir şeyin olmadığı yazıyor.
Başlığı okudum ya yanlız başıma olmama rağmen utandım ya kıpkırmızı oldum yer yarılsada içine girsem dedim. inşallah bu başlığı okuyupta kızına sarılmaktan vazgeçen bir baba yoktur o senin canın kanın sana ihtiyacı var sakın sarılmayı unutma.
bu görüşe! göre baba ergenlik çağındaki oğluna da sarılmamalıdır. ne olur ne olmaz, babanın içinde bastırılmış eşcinsel duygular falan da olabilir belli olmaz! buradan çıkacak sonuç: babalar çocuklarını sevmesin.
herkesi kendisi kadar abaza zanneden insanın düşüncesidir.. evet efendim, insanda sapıklık, azgınlık varsa. hatta kendi kızına bile onun da memesi var diyebilecek kadar şahsiyetsizse sarılmasın bu insan. hatta evlenip çocuk bile yapmasın.. bir de utanmadan her şeye dini karıştırıp belirli bir kesimin de desteğini alınca kendini iyice adam zanneder böyle tipler.. yazık ki var bunlardan, çok var..
evet düşüncesiz babadır. hatta bu baba ergen oğluna da sarılıp, çükünün kalkmasına sebep olur. * * *
şu zihniyetin iddiasıdır,

(bkz: anneme sövecek bir milyon kişi bulabilirim)
tam tersi düşünceli bir babadır. ergenlik çağındaki çocuklar kendilerini yalnız hissederler. zaten duygusallardır.ailelerinin ufacık bir dikkatsizliğine isyan ederler. bunu yapan baba mükemmeldir. aferindir.
kızının ergenlik çağında göğüslerinin acıyacağını ve hassas olduğunu bilmeyecek kadar düşüncesiz babadır. sarıl sarıl, sıkı sıkı sarmala hatta salak.
(bkz: cocuğunun annesiyle seks yapan düşüncesiz baba)
hatta her baba kızına sarılmalıdır kız çocukları babalarına çok düşkündür babanın ona kol kanat gerdiğini hissettirmelidir. Çocuklukta olsun ergenlikte olsun yetişkinlik çağında olsun herzaman bu böyledir.
hüseyin üzmez mode on
baba ve kız, birbirlerine karşı o tür duy(g)ular hissetmez.
Kesinlikle haklısın bu dediğin sadece islamiyette olabileceği için uzak durmalıdır o babalar.