bugün

oturum başlama: 16 ağustos 2010 pazartesi
diewithme - 07 ucu olan var mi

diewithme: bak şimdi üni. dönemi yine yeniden başlamış, böyle bir yerde arkadaşlarınla oturuyorsun.
diewithme: aşırı güzel bir kız geçiyor. ama cidden tam tipin böyle sonra gözlerini ondan alamıyorsun felan.
07 ucu olan var mi: maria shparapova diyorsun, evet.
diewithme: kız tak takılıp düştü çimlere doğru, böyle çoğu kişi ona bakıyor felan
kız kızardı. sonra tamamen rezil oldum, üniversite hayatım mahvoldu ! diye düşünürken.
tak yere atılıyorsun yanına, aynı şekilde düşüyorsun yamacına. senle tanışmanın tek yolu bu mudur diyorsun mesela
07 ucu olan var mi: yok ya bu saçma.
07 ucu olan var mi: düşene bi tekme daha atarım ben,* kalkalmaz yerden. g*tü başı yamulur.
diewithme: bu romantik idi.
07 ucu olan var mi: ı-ıh, ergenlikten çık.
diewithme: ayrıca böyle şeyler kızların hayallerini süsler
07 ucu olan var mi: filmlerde olur o
diewithme: sus be.
07 ucu olan var mi: ergensin ondan öle diyorsun, büyüsen sende anlıcaksın, saçma.
diewithme: çocuğum bak, kız düşmüş.
07 ucu olan var mi: düşmesin mal mı bu. öss de başarılı olmuş, kaç yaşına gelmiş, üni.ye giriyor gerizekalı yolda yürüyemiyorsa napim.
diewithme: inşallah ayağın takılırda düşersin !

bu tarz hayalleriniz var ise, anlayın ki sizde bir ergensiniz. 07 ucu olan var mi'dan tescilli hemde.
ergen filmleri izleyip, ergen kitaplarını okuyup, emre aydın dinlerken bulduysanız kendinizi işte o an bu andır.
(bkz: kamışa su yürümesi)

bu yeterli bence.
"kimse beni anlamıyor" ,"evden kaçıcam","hayatı anladım ben " gibi tripler içeriyorsanız .siz ergensiniz.
kore dizilerini cok sevdigimi fark ettigim zamandir. edit: artik sevmiyorum.
sakallarım nickim gibiyken anladığım zamandır.
Facebookta yaptığı her hareketten sevgiliyi kıskandığım zamandır.
evde babayı rakip olarak gördüğün, galip gelmeye çalıştığın andır.
birkaci disinda butun cw dizilerini takip ettigim gercegi isiginda suratima carpan hede.

essek kadar olmusum ama buyumemisim demek ki. saglik olsun.
Bugün kızlar konuşurken kulagima kapattılar o zaman anladım ben hala küçüğüm.