bugün

konuşurken gözlerime bakıyor, sizce o da bana aşık mıdır?
güzin abla eski nişanlım kızlığımı almıştı.ayrıldık şimdi talibim çıktı,arkadaşım dikiş biliyor siz tarif etsenizde kızlık zarımı o dikse olur mu?
güzin ablacım ben bundan öncede sana yazılar göndermiştim bu 129 . mektubum sana olan . sevgilim idris hala en yakın arkadaşımla beraber geçen sene kayın validemin torunuylada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etmişti ve sen kızım bence ayrılma demiştin . bu ona verdiğim bilmem kaçıncı şans . suan en yakın arkadaşımla borling oynamaya gittiler bu sefer bana da haber verdiler artık işler alenen ortada .geçen aylarda kuzenimin arkadaşı mehtapla mutlu olamadığından sanırım bu sefer en yakın arkadaşıma bir şans vermiş diye düşünüyorum . sence idris'le bu durumu konuşmalı mıyım ? ayrılmak bana biraz katı bir tepki gibi geldi . cevabını bekliyorum ablacım . bu arada saçlarımı turanja boyattım ama idris farketmedi bakkal hüseyin bile 'gız bu ne hal gündüz fenerine dönmüşün ' dedi . sence bu durumdan kıllanmalı mıyım?
sevgili güzincim ;

ben 15 yaşında bir genç kızım. sevgilimle aram çok iyiydi herşey çok güzel devam ediyordu. sevgilim 45 yaşında ama biz birbirimizi çok seviyoruz.
birgün beni arabasıyla almaya geldi. benim üstümde pantolon ve onun üstündede pantolon vardı. arabada seviştik üstümüzü çıkarmadaık fakat ikimizde çok zevk aldık. sizce ben hamile kalmışmıyımdır? birde eğer hamile kalmışsam sevgilim benden ayrılır mı?
- sevgili güzin abla zigetvar savaşının tarihi neydi?
- 1566 kızım.
- ohhhhhh. artık evlenebilir miyim?
- tabi tabi.
Sevgili Güzin Abla,

Nişanlım askerde. Bir gün nişanlım sürpriz yapıp izne geldi. Annemler evde yoktu. Biraz oturduk, sarıldık birbirimize. Beni öpmeye başladı. Karşı koyamıyordum, çok güçlüydü. Soyundu ve bacaklarının arasından sarkan o garip şeyle bana yaklaştı. Sonrasını hatırlamıyorum. Güzin abla çok merak ediyorum bana ne oldu?

Sevgili yavrum,

Sen y.rrağı yemişsin...
Güzin Abla,
erkek arkadaşım bir espri yaptı gülmekten yarıldım geçen acaba kızlık zarımda yarılmış mıdır?**
sevgili güzin abla,
ben ne zaman kadın olucam?
Sevgili güzin abla

Diğer ergen kızların sana sordugu soruları gördüm okudum ve bir insanın bu sorulrı sorması için salak yada mal olması gerektiğine kanaat getirdim.Buradanda senin salak ve mallara gereksiz konularda danışmanlık yaptıgını çıkararak benım potansıyelımde bır abla olmadıgını cıkarım.oyuzdende bırsey sormamaya karar verdım.Ne diyosun iyi yapmışmıyım ?

Guzin abla Vs. haydar dümen . azalmadan bit.
bugün facebookta gördüğüm ve beni kopartan sorudur: *
+sevgili güzin abla. internetten bir erkekle tanıştım. birbirimizden hoşlanıyoruz. çıkmaya başladık. erkek arkadaşımın evine gittim ailesiyle tanışmak için. ama ailesi yoktu. geleceğini söyledi arkadaşım. birer kola içmek istedik. erkek arkadaşım kolayı içince bir anda uyudu. acaba erkek arkadaşımın sorunu nedir?
-kızım annen seni kadir gecesi doğurmuş.
Merhaba Güzin Abla; gazetede çıkan köşenizi ilgiyle okuyorum. Benim sorunuma da bir cevap verirseniz sevinirim. Binamıza yaklaşık 2 ay önce uydu anteni bağlandı ve eşim her gün sabaha kadar seks kanallarını seyrediyor. Ben bu durumdan rahatsız oluyorum. Söylediğim zaman beni ilgilendirmediğini söylüyor ve tepki gösteriyor. Aynı zamanda kendisi şuanda işsiz ve bu durumları takmayacak kadar rahat birisi.11 ve 9 yaşlarında iki kızım var. Şimdiye kadar evliliğimizde bir sorun yoktu bu davranışı aramızda kopukluk yaratıyor. ileride psikolojik bozukluk söz konusu olabilir mi? Önerilerinizi merakla bekliyorum.
Yatılı kuran kursunda bir kıza aşık oldum. acaba lezbiyen miyim?
bence cevaba gerek yok... * * *
Sevgili güzin abla
doktora gitsem kaç kere ilişkiye girdiğimi anlayabilir mi?
( sanki arabaya kilometre sayacı ekspertizi yapıyorlar ) *
ablacım, geçen gün yolda giderken uzun boylu, sarı saçlı, mavi gözlü hayallerimin erkeğine rastladım. onun da bana karşı güzel bir hissi varmış ki, " hav ken ay go tu sultanahmet" dedi. bende ancak müslüman olup orhan adını alırsa kendisiyle evlenebileceğimi söyledim. ben orhan adını çok severim. ama çocuk sünnet olmak istemiyormuş. ablacım, sünnet olmadan müslüman olunmaz mı? yaşar nuri hoca ya bir sorar mısın?
rumuz: hayriye hevesli.
-sevgili guzin abla ,denizin buz gibi sularına girdiğim zaman bana bi haller oluyo acaba ileride geçermi?
y.16 şahin k
sevgili güzin abla,
geçenlerde bisiklet sürerken düştüm ve gidon bacak arama girdi. kızlık zarımın bozulmuş olmasından korkuyorum. Eğer bozulduysa annem bana bir daha asla bisiklet sürdürmez.
geçen gün kaybettiğim rujum vajinamdan çıktı.
hamile kalır mıyım?
güzin abla sen bu kadar şeyi nerden biliyorsun ha güzin abla de bana kaç kişiyle beraber oldun bugüne kadar da tecrübelerin ağrı dağının tepesine değiyo.
sevgili güzin abla 13 yaşımdayım. arkadaşım sevgilimi çaldı. ondan nefret ediyorum. intihar edeceğim. ona söyle ya sevgilimi bana versin yada intihar ederim sana söylüyorum. *
izmir'den m.t. soruyor: ben 38 yaşında, kimya ögretmeni bir genç bayanım. üç ay kadar önce kısmetim açıldı ve iyi niyetli bir gençle tanıştım.geçen hafta da nişanlandık.mutluluktan uçuyordum ki dün laboratuarda korkunç bir şey keşfettim. nişanlımın bana aldığı yüzüğü denemek için civaya attım ve maalesef yüzdü.halbuki saf altının özgül ağırlığı civanınkinden fazla, yüzüğün; batması gerekirdi. demek bana aldığı yüzük saf altın değil, öyleyse sevgisi de saf olamaz. şimdi ben bu civayı nişanlımın yemeğine koyup bu işi bitirmeyi düşünüyorum... sizce ne yapmalıyım??? sıkı durun şimdi,

ergin kıza güzin ablanın cevabı geliyor:

arşimet'in hayatına her yönüyle vakıf olduğunuz anlaşılıyor. yalnız yüzey gerilimini hesaba katmamışsınız, civanın yüzey gerilimi suyunkinden çok daha fazladır, böylece kendinden ağır cisimleri de kaldırabilir, çünkü o cisim batarken ortaya çıkartacağı yüzey için harcaması gereken enerji, kendi potansiyel enerjisinden fazla olabilir. ayrıca civanın saf olmama ihtimali de var, o yüzden ani kararlar vermeyin derim. * *
güzin abbba geçenlerde sevgilim beni evine çağırdı. Ben kendisini -Hayır olmaz diye geri çevirdim fakat erkek arkadaşım ısrar edince onu kıramadım eve giderken bana beni annesi ve babasıyla tanıştıracagını söylemişti. Fakat eve varddığımızda ne annesi ne de babası evdeydi bana -Sen salona geç ben sana içicek bişeyler getireyim dedi ve mutfaga doğru gitti aradan 10 dakika sonra elinde 2 bardak kolayla geldi. Kolalarımızı içtikten sonra erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Erkek arkadaşımın nesi var acaba bi hastalıgı oldugunu düşünüyorum

GÜZiN ABLA
-- Kızım seni annen kadir gecesinde doğurmuş....
Sevgili Haydar Dümen ufuk bey bana şey yaptı, kızlık zarım bozulmuşmudur? Hamile kalırmıyım?
(bkz: Guzin ablanın Haydar Dümen e sorduğu sorular)
vajinamı sabunlu suyla temizledim. namusum temizlenmiş olur mu?
merhaba güzin ablacığım..
benim durumum çok vahim! sevgilimi çok seviyorum fakat ilişkiye giremiyorum. babamdan çok korkuyorum. bunu erkek arkadaşıma bir türlü anlatamadım. onu sevmediğimi düşünmesinden çok korkuyorum. bana bir yol gösterin güzin ablacığım. babadır sonuçta atsan atılmaz, satsan satılmaz. her seferinde gözümün önüne geliyor, yapamıyorum. ya da bana bir yol gösterin ben babamı kafamdan silmeliyim, bunu nasıl becerebilirim ?
okurken kahkahalarla güldüğümüz, ardından durup düşününce bu cehalet haline üzüldüğümüz yazılardır.