bugün

yeni başlatılan kampanyadır. madem ülkenin kurucusunu sevmiyorsunuz o zaman onun yaptırdığı araçlara binmeyin !
marmaray kullanmayacaklardan vergi alınmayacaksa tamamdır. bana uyar. zaten hiç kullanmadım geriye yönelik vergileri tahsil de edersem tam süper olur.
atatürk'ü sevmeyen de siktir olup gitsin bu ülkeden...
marmarayın milletin parası ile yapıldığını bilmeyen aktrollerin beyanatı.babasının hayratı sanki amk.
hem bizim iyiliğimiz için yapılan icraatları, projeleri eleştirip hem de bu hizmetlerden yararlanmak kadar iki yüzlü bir tavır olmadığından, olması gerekendir.
E o zaman madem öyle bir kampanya var "Atatürk'ün tekrardan canlandırdığı bu topraklardanda bi siktir olup gider misiniz" adlı kampanyayıda biz başlatabiliriz. Hııı? Ne dersiniz..
(bkz: erdogan ı sevmeyen rüşvet almasın)
ülkenin kurucusu?
ne alaka, başbakan olmuşsun hizmet etmeyeceksin, ettin diye eleştirilmeyeceksin, eleştirdin diye hizmetten faydalanamayacaksın. ey evde zor tutulan zihin fakirleri. ben halkım, ben vatandaşım. Marmaray halk için yapılan projeyse ben o projeyi kullanır, rant için, hırsızlık için, bölen, ayrıştıran ve ötekileştiren politika içinde herkesi eleştiririm.
erdoğan marmaray'ı cebinden yaptırmadığı için saçmalıktan ibaret olan kampanyadır.
ha zaten kullanır mıyım o güvensiz şeyi kullanmam.
Son yüzyılın en saçma görüşü.
Sanki kendi cebinden yapmışta bindirmiyor. Hayır onu geç parasınıda veriyoruz binerken amk.
Bu görüşten yola çıkarak Atatürk ü sevmeyen Türkiye de yaşamasın .
erdoğanıo sevmeyen vergi vermesin.. diye bir kural olursa tamam seve seve kullanmam..

not: hiç kullanmadım zaten ..

amk malı o maramarayı erdogan kendi cebinden mi yaptırıyor sanki halk kullanmıcak.

son 100 yılın en fazla verigisini ödüyorsun birde o bunu yaptı bunu yaptı diye savunma yapıyorsun..

lan bi bitmediniz amk.
Dün marmaraydaki sızıntı fotoğrafını gördükten sonra,
Aynen kesinlikle katıldığım önerme evet hatta sadece erdoğan sevenler ve erdoğan ailesi kullansın.

(bkz: oğlum kurtuluyoruz galiba lan)
biz onlar da sevsin demiyoruz, yeter ki saygı göstersinler.
Atatürk ülkeyi kurtardı sende burda durma ?
vallahi ne yalan söyleyeyim, marmaray'ı aslında kimse kullanmasın.

ister erdoğan'ı sevsin, ister sevmesin.

bakınız muhterem müminler, aşağıdaki fotograf bugün marmaray'da çekilmiştir;
görsel

ne zaman, ne olacağı bilinemez. ama marmaray'da bariz birtakım hatalar var.

yüzlerce yurttaşımızın denizin altında can vermesini istemeyiz.
Ne ülkenin kurucusu mu?! O Atam olmasın?? Madem öyle Atam ı sevmeyen bu ülkeden gitsin.
atatürkü sevmeyen o marmarayıda alsın bi yerine sokup terk etsin ülkeyi.
işin içinde alkole yapılan zamlarında yer aldığı paralarla yapılan marmarayı haliyle bi zahmet sizde kullanmayın akgötler. şahsen benide çok ilgilendiren konu değil istanbulda oturanları ilgilendiren bir konu. maksat semboller üzerinden siyaset yapma şeysi. düşündümde ucuz işler lan bunlar.
(bkz: kamu malı)

(bkz: sözlüğün en malı)

zaten emine'nin bileziklerini bozdurup yapmıştı marmaray'ı.
Marmaray bülent ecevit projesidir. Marmaranın üstüne kimse kapaklanmasın. Marmaray atatürkçülerindir Halkındır.
erdoğanı sevmeyen vergide vermesin sana uyarsa banada uyar.
görsel