bugün

recep tayyip erdoğan'ın herhangi bir askeri darbe ile devrilip uydurma bir mahkemede yargılanıp idam edilmesini isteyen, aynı zamanda buna çok sevinecek olan acınası, zavallı, düşük insanlardır.

bu adamlar gerçekten de bir liderinin öldürülmesine çok sevinirler, adnan menderesi idam eden alçaklar sürüsüne yıllarca alkış tuttular. sözde cumhuriyet yanlısı laikçi-puta tapan bir zihinyetin ürünüdürler. bu ülkeyi siz kurmadınız, siz sadece savaştan çıkmış bir şehri eşkiya sürüsü olarak basıp yıllarca yağmaladınız.

not: tanımım demokrasi ve cumhuriyet yanlıları içindir.
darbe olacak korkusuyla götü yusuf yusuf atan zavallıların serzenişidir.
Sevineceklerse gercekten de zavallidirlar...
esad'ın çok sevineceği idam olacaktır. şahsen biri benim iç işlerime karışsa bende onun idamına çok sevinirdim hele bu amerikanın kuklası olmuş bir adamsa.
cahil ergenlerdir.
bu zavallılar sanıldığı gibi akp karşıtı değil taraftarıdır. zira rte asılırsa putlaştırılacaktır. rte nin putlaşmasına ancak akp liler sevinir. ben mi sevineceğim.
siyonistler üzülür.
akp'lilerin bitmeyen mağdurum da mağdurum siyaseti.

iktidardalar ele geçirmedikleri yer kalmadı hala, yok biz ölsek üzülmezler modunda herifler...

edit: he bide askeri darbelerin resmen kaymağını yemelerine rağmen, darbe mağduru edebiyatları var ki. fena...
akp'nin yaptığı zulümler,gözaltılar,işkenceler,kıyımlar,akp eliyle gelen yolsuzluk yoksulluk asgari ücretin 700 küsür açlık sınırının 900 küsür lirada seyretmesi,ülkedeki özelleştirmeler zinciri, satış temsilciliği,işsizliğin %12-14 civarında devamlı seyirde olması,akp'nin insan üstü başarılarla yaptığı roboski katliamı, urfa cezaevi yangını,600 ü geçik üniversite öğrencisinin millet vekillerinin tutuklu olması, gazetecilerin her gün kodese tıkılması,her gün ülkede kan,göz yaşı ve şehit haberlernin hepsinin akp eliyle gerçekleştirildiğini düşünürsek ve buna bir de recep tayyip erdoğanın akp genel başkanı türkiye cumhuriyeti başbakanı olmasını da eklersek idamının adnan gibi kaçınılmaz olduğu buna ne kadar karşıysamda gerekli olduğu o kadar göz önünde ki.fakat burada düşündürücü olan tüm bunlara rağmen zavalların kimler olduğu aslında o kadar açık seçik meydanda ki onlar bu vasıflarını başkalarına yüklemek isteseler bile o kadar ortada ki kimin zavallı,ahmak olduğu.
aynı zamanda adnan menderesin idamına alkış tutan kesimdir.
darbemi kaldı allah aşkına. anayasanın ilk üç maddesi görüşülecek...
askeriye bitti, darbeye son. yaşasın padişahımız.
bilmem anlatabildim mi?
ulan siz tayyip'i asmaya kalkın bakın araplar, ortadoğu ve biz nasıl karşılık veriyoruz.

komiksiniz azizim.
erdoğan idam edilse üzülücek olan zavallılar kadar zavallı değillerdir.
(bkz: zavallılar idam edilse sevinecek erdoğan)