bugün

erdoğan bu ülkenin kurucusu değil sahibi değil. haklısın fakat adam 20 yıldır tek başına koalisyonsuz bu ülkenin lideri. Peki sen kimsin. şuanda bir siyasi vasfın bile yok. Partin chp bile seni şutladı. Çok iyi bir adam olsan kendi köyün sana oy verirdi. Köyün bana 4 kilometre seni seven kimse yok. Belediye başkanını yolsuzluktan içeri aldılar. Gidip adliyede yatsana. Ne de olsa halkın gözünü boyamayı seviyorsun *

Diyeceğim o ki bekara karı boşamak kolay.
--spoiler--
ülkenin kurucusu olsa sahibi de mi oluyor kemalist akla bak kemalist akla.
--spoiler--

Beyine oksijen gitmeyince, ağızdan allah lafı düşmezken akıl gerard'ın aletinde olunca, ne kurucusu ne sahibi lafını kurucusu olursa sahibide oluyor diye anlaması normal bazı gizli, yok lan,ne gizlisi, açık açık topitopların.
Toplam 9 entry var başlıkta. Bakıyorum: o ona kaynamış, yok Kemal muharrem i silmiş, Ekrem bacadan atlamış da Rize den ince memed gelmiş de..

Yavaş gelsin amq.

Bu ülkenin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tür, gerisi traştır. Bu ülkeye gelen her iktidar hizmet etmek zorundadır. Babamın hayrına yapılmıyor hiçbir şey.

Muharrem’i de kemali de tayyibi de gelir geçer.. önemli olan değerlere sahip çıkmaktır.

T: muharrem ince değil de kalın geçirmiş bu sefer.
Erdoğan olmasa bugün istanbul ayasofya caminde fetih suresi okunması yerine
Malum kişiler yanlarında papazlarla, hahambaşılarla
Dinler arası diyalog, istanbulu birlikte yönetelim söylemleriyle
Pensilvanyaya saygı duruşunda bulunurlardı maalesef
Bunu bir akpli olarak söylemiyorum
Tarafsız bir seçmen olarak söylüyorum
Akpyi eleştirmeden önce
Onun karşısında birlik olan grubun neler yapmak istediklerine bakalım. Erdoğan devrilsin, eski Türkiyeye geri dönelim diye fırsat kolluyorlar.
Lgbt ve feminazileri devlet kurumlarının başına yönetici atamayı bekliyorlar
istermisiniz islam yurdunu bu güruh yönetsin
Sözde CHP'li ve Atatürkçü geçinirken, gerçek bir Atatürkçü olan Muharrem ince'yi sevmeyen mezhepçi, Kılıçdaroğlu zorbası güruh aynı zamanda Erdoğan'ı da sevmiyor bildiğiniz üzere...

Tuhaf olan ise kendilerine kin, nefret ve düşmanlık besleyen bu ataları Şahkulu, Celali isyanlarını yapmış iran Devşirmesi güruh ikisine de düşman gözüyle bakarken aralarından Ulusalcı Atatürkçü olan birinin böyle konuşmalar sergilemesi.

Abiciğim sen hiç mi anlamadın sana iftiralar atan, karalamalar yapan ve senin Ulusalcı Atatürkçülüğünden korkarak 'sarayla görüştü' gibi şeref ve haysiyet içermeyen yalan söylemlerde bulunanların asıl amacını? Kimler olduklarını?

Gerçekten akıl alır gibi değil. Bulunduğu partide bir elin parmağını geçmeyecek gerçek Atatürkçülerden birisi, mezhepçi ve shp'leşmiş y-chp'nin söylemlerinden geri durmayarak kendisine küfür eden iran Devşirmelerine hizmet ediyor.

Yazık.
Sahibi değil kurucusu değil de ne halta seçimden önce ayağına gidip meşrulaştırdın demezler mi adama? Klasik muhalif umut taciri. iktidarda Erdoğan olsun ama ben de onun üzerinden prim yapayım. Yolumu bulayım. CHP'ye başkan olayım. Bir koltuğa oturursam 10 yıl da ben oynarım bu oyunu!
görsel
Sonuna kadar haklı söylem.

Bu ülkenin kurulmasında emeği geçenler, başta m. kemal atatürk, silah arkadaşları, aziz şehitlerimiz, gazilerimiz ve vatansever ulustur.

Rte ise, bu ülkenin cumhurbaşkanıdır.

Sapla samanı birbirine karıştırmamayı öğrendiğimiz gün, her şey daha güzel olacak.

Ne rte, ne de kurulmasında emeği geçen Atatürk ve mümtaz insanlar, bu ülkenin sahibi değillerdir.
Ülkenin sahibi halktır!
Halk her şeydir!
ülkenin kurucusu olsa sahibi de mi oluyor kemalist akla bak kemalist akla.

siz tek partiyle yıllarca seçime giren, en ufak muhalif sesi en olmadık oyunlarla ekarte eden, nerde bir köy ağası varsa mebus yapan, o ağalara sözde fabrika kurması için 10 fabrika değerinde teşvikler veren sonra o fabrikalarda o ağaların marabalarını çalıştıran değil misiniz.!

muharrem çatlasan da patlasan da zulmünüz bitti, sizler birer abdi ağa kalıntısıydınız rize dağlarından bir ince memed geldi sizin kökünüzü kazıdı. siz yoksunuz artık. bunu anla.

görsel
muharrem ince nin sözleridir.

sanırım ince yi sevmeye başladım ben. oyum sana aq.