bugün

Mossad'a çalışan Jeffrey epstein'in sorgusunda ortaya çıkan isimlerin açıklanmaya başlamasıdır.
Bizim Adnan Oktar örgütüne benzettim. Kasetle şantaj olayı. Bir kısmı pedofili imiş.
Listede Stephen Hawking'i görünce biraz güldüm.
Belki izlemeye gitmiştir gerçi.
Michael Jackson'a pedofili suçlaması yönelten hemen her ünlünün listede olması çok konuşuluyor.
mahkeme pedofili ağında ismi geçen bazı kişilerin adını karalayarak listeyi yayınladı.

listede adı geçenlerin bir kısmı şöyle;

eski abd başkanı bill clinton
ingiltere prensi Andrew
eski israil başbakanı ehud barak
micheal jackson
-Steven hawking
eski başkan barack obama
başkan yardımcısı al gore
yönetmen spielberg

yaklaşık 2 bin sayfadan oluşan
epstein client list daha uzayıp gidiyor.

bu isimlerin bir kısmı zaten biliniyordu.
asıl büyük bomba epstein’in Virgin adalarındaki malikanesinde yaptığı gizli kamera kayıtlarında saklı!

mossad’a çalıştığı iddia edilen epstein hangi siyasetçilerin pedofili sapıklığını kaydettiği ve bu görüntülerin şantaj için nasıl kullanıldığı merak ediliyor.

mossad’ın eline düşen bu siyasetçiler, israil lehine hangi kararlara imza attı?

https://twitter.com/Mehme...tatus/1742859072930472314
pislik herifler, hangi taşı kaldırsan altından zehir akıtan siyonistler çıkıyor.
amerika'da her türlü güç ve özgürlüğe sahipken, abd başkanı siyonist olduğunu ilan edip siyonistler için dünyaya savaş açacak kadar Yahudileri desteklerken
böyle bir gizliliğe neden ihtiyaç duyuyorlar?

çocuk mu kaçırıyor, organ ticareti mi yapıyorlardı?

epstein de patlayan lağımın bir ucu burası mı olmuştu?

içerde çocuk yatakları bulunduğu yazılıyor..
yahudiler için amerika'da goyim.. herşeyi hak eden bir köle yani.

-alıntı-

https://twitter.com/Mehme...tatus/1744706295163171005

new york’ta sinagog’un altında bulunan birbirine bağlı tünellerden çıkarılan kan lekeli yataklar…

abd’de karşılıklı anlaşmazlıklar yüzünden, pedofili dosyalarının ucu açılıyor, birkaç belge, birkaç görüntü servis ediliyor.
KAÇ GÜNDÜR ARA Ara çıkan belgeleri okuyorum haberleri takip ediyorum ama sanki ortaya salınanlarla dava bilinçli şekilde çok fazla karmaşıklaştırılıyor gibi. bu olayların ortaya dökülmesi, abd başkanlık seçimi, israilin işgalleri ve daha bir sürü olayla bağlantılı gibi. ama tabi biz yine bize gösterildiği kadarını bileceğiz.
Çocuklara dokunan eller kırılsın.
Listedeki herkesin herşeyden haberi var. Kimse demesin ki ben bilmiyorum. Daha kimler var Allah bilir. Kimse dokunulmaz değil.
siz zannediyor musunuz ki naziler yok yerden türedi? bütün avrupa ve abd destekledi bunları. şimdi hala nazi bağlantılı aktif şirketler var hitleri şeytan ilan edip sıyrılmaya çalışıyorlar.
siyonist yahudi ororpu çocuklarının ne kadar kötülük ve berbatlık yapabileceğinin canlı kanıtı olmuştur. bütün bunları komplo teorisi diyenler bile artık pişman oldular. bu siyonistlerin yanında hitler vs. zemzemle yıkanmış kalıyor.
henüz 10 yaşındayken pedofili sapığı epstein ve ortağı maxwell'in ağına düşen sarah Ransome;

"ben bunların eline düştüğümde 10 yaşındaydım ve bazen günde 3 kez tecavüze uğradığım oluyordu.

ve o adadaki tek kız ben değildim; orası tecavüze uğrayan kızlarla doluydu.

ben 17 senedir bu zindandayım, ghislaine maxwell’in ölmesi lazım"

esptein listesinde adı geçen büyük başlar hakkında henüz ciddi bir adım atılmadı.

ancak öyle anlaşılıyor ki, “halı çekme operasyonu” başladı.

https://twitter.com/Mehme...tatus/1745532841968931107
Çok üzücü. Kimbilir kaç çoçuk öldürüldü. Kaç çoçuk ailesinden koparıldı ve kaç çoçuğun hayatı karartıldı.
güncel Önemli Başlıklar