bugün

bir kaç gündür kafayı taktığım durumdur. kasarsınız bir kaç entry, ben sayfasına girince bir bakarsınız ki kimseden oy yok. acep benim yazdığım entrylerde mi sorun var diye düşünüyorum. şimdi +, - olayı sorun değil de, insan yazdıklarının okunmamasına üzülüyor.
yanlıştır. zorlarına giden bir şey yazdığınızda basıyorlar eksiyi.

sizde kompleksli yapılarına altınıza sıçarak gülüyorsunuz.
normal entrylerin oylanmaması durumudur. sözlükte entryin oylansın istiyorsan, şu 4 konunun üzerinden gideceksin. siyaset, bakirelik, futbol ve seks. anında garantili oylanmak için, atatürkten ve rteden yola çıkın. en prim yapan konular ne de olsa. futboldan yazacaksanız, çok sert fikir bildirin. mesela gs yı gömün ağzınıza geleni söyeyin, yarın entryniz en beğenilenlerde olacak ya da tam tersi. sadece artı oy almak istiyorsanız, trübünlere oynayın. sağlam oylanmanın bir yolu daha var, sözlükte popüler ya da troll olmak. popüler olanlar, bok yazsa oylanıyor. amacım kimseye laf sokmak ya da artı oy kapmak değil, sadece okunduğunu hissetmek istiyor insan.
son zamanlarda sözlükte artık iyiden iyiye oluşan sorunsaldır. sadece kendim için değil, girilen entrylerde de görülen durumdur. sebebi sanırım herkes kendi başlığını açıyor oluşu. yani aynı başlıktan en az 5 tane var bir kaç kelime değişikliği ile. ya da adam bilgi içerikli entry girmiştir. girilen entry hoştur ama adam entry giren yazarı sevmiyordur oy vermez. sanırım en kötüsü de bu.
Oyların görülmesiyle alakalı sorunsaldır.
Begeni almak icin her kesime yavsamaktansa oylanmiyim iyi.
Çoktandır yaşadığım durum.neyseki bu entryim bir sürü eksi oy alacak.
ilk eksisi benden olsun istedim, teşekkürler.
öncelikle şunu belirteyim ki sayın arkadaşlar merak etmeyin entryler okunuyor. mesaj yerine ulaşıyor. vatandaş ister tasvip etsin isterse etmesin, ister görüşe katılsın isterse katılmasın okunuyor. önemli olan bu bence.

çoğu yazar arkadaşın okuduğu halde, onayladığı halde oy vermediğini biliyorum. genelde eksi oy verenler işine gelmediği için eksiliyor. çünkü doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

kişiselleştirmeden, yazan yazar şayet önceki yazılarında şahsıma ve kutsal değerlerime hakaret etmediyse, --dünya görüşü faklı olsa bile-- o konuda ona katılıyorsam, konu hakkındaki o görüşünün doğruluğuna inandıysam görüşünü beğendiysem, ilginç bulduysam, farklı yazdıysa, aklıma gelmeyeni yazdıysa artılar geçerim. o beni onaylamış onaylamamış bakmam bile.

eksilediklerime gelince, demagoji yapanlar, olayı çarpıtanlar, kişiselleştirenler, hakaret vari yazanlar, saygısızca yazanlar, konuyu saptıranlar, ahlak yoksunları.. v.b. bunlar yani.
sözlükte şu anda 500'den fazla online yazar var. arka arkaya entry giriyorum, oylar 0'a 0. artılayın ya da eksileyin. duvara mı yazıyoruz?
Ben seni her gördüğümde eksiliyorum knk.
güncel Önemli Başlıklar