bugün

yazar kardeşin yazarlığa kabulünden bu yana girdiği entry'lerde tek bir tane bile küfür içeren kelime kullanmamasıdır.

övünülmesi yoksa utanılması gereken bir durum mudur bilemiyorum ama küfür kelimelerinin günlük hayatımıza bu kadar hakim olduğu bir yaşamda gerçekleştirmesi zor bir şey gibi gözüküyor,o küfürleri entry'lerinin içine taşımamak.
(bkz: entry kariyeri)
(bkz: sozluk kariyeri)
(bkz: sozluk kasiyeri)
(bkz: ben bu sozlugun kasiyeriyim)
an itibariyle sonlandirdigim kariyer planimdir amina koyim.
güzel davranıştır. ben de bir daha küfretmem amına koyayım ne olacak sanki.
BENI TARIFLEYEN BASLIK. ZIRA GUNLUK HAYATTA DA KOLAY KOLAY KUFUR KULLANMAM.
(bkz: kufur dilin cilasidir)
(bkz: calyx)*
(bkz: an itibariyle pinokyo olmak) *
(bkz: aa bu benim)
(bkz: korkma lan korkma şaka yaptım aq)
gelecek vaadeden bu yazarımız, muhtemelen çocukta yapacaktır entry kariyerinin yanında. entrylerinde kullanmadığı bütün küfürleri çocuğuna öğretcek ve bilmem kaç nesil sonra yazar olan çocuğu entrylerinde ebeveyninin içine attıklarını, çocuklarımızın başlıklarına girdiği entrylerle ortamın dumanını attıracak olan geleceğin yazarının yaratım sürecinin orjinindeki, yapılması gerekipte yapılmayan süreç ve eylemler bütünüdür küfür.saatli bombayı bir nevi bir nesil sonraya kurmak diyede tanımlanabilir.
helal sana be koçum, yürü kim tutar seni muğagoyum yazarıdır.
Şu ana kadar sözlükte küfür etmedim. Günlük yaşantımda da pek etmem ama dellenince insanın soy ağacıyla akraba olurum.
futbol hayatı boyunca tek bir kart görmemiş futbolcu gibidir.
Ortama göre şekillenen yazardır, normal hayatta söver,sayar fakat burada bey, hanım olur. Lise zamanımda hiç devamsızlık yapmayan, en ön sıradaki bıyıklı kıza benzetiyorum ben kendisini, bir kere mi adet dönemin olmaz, bir kere mi karnın ağrımaz arkadaş. Yazar uyarlaması da, bir kötü söz mü çıkmaz ağzından arkadaş, hiç mi sövesin gelmiyor anlamadım ki... Küfürsüz hava sahası yazarları ve kişileri yok mudur, pek tabi olabilir. Saygılar efenim.
(bkz: sokayım öyle kariyere)
Temiz aile yazarıdır.
rol yapmaktır.
-imkansızdır aq.
az önce bir entryimde ilk küfürümü ederek içinden çıktığım kariyer şeysi.*