bugün

başlıkları alt alt okuduktan sonra, sözlüğün zeka seviyesini sorgulamaya sebep olan durum. tamam saçmalamakta güzeldir bazen ama süreklilik olunca işin boku çıkıyor.
2 aydır yoğun yaşanılan durumdur bi yerden sonra insanın sorunu kendinde araması lazım.
(bkz: kendi başlığını kendin aç)
Şu başlığa bakmakta yarar vardır.
(bkz: yazarların temsili resimleri)
(bkz: yeni yazarlık sendromu)
*
zaman zaman başa gelebilen sendromdur.
sık sık yaşanılan olay. medaratör bize bahmıyır.
uludağ sözlükte sıkça karşılaşılan problemdir.
eğer ki futbol başlıklarına entry girmiyorsanız,
saçma sapan cinsellik içeren başlıklara enrty girmiyorsanız;
(bkz: düzenli vajina bakımı yapmayan izmirli kız)
(bkz: vajina kokusuyla yaşayan kızlar)
(bkz: vajina dudaklarına ruj süren kız)
(bkz: selam acaba sizde vajina açacağı var mı diyen kız)

bu ve bunun gibi yüzlerce başlığa entry girmiyorsanız, entry girecek çok fazla bir başlık bulamazsınız.

ne yazık ki durum bundan ibaret.
karşılaştığım durumdur. sol frame' de başlıklar akmaktadır. am- göt- fenarbahçe- galatasaray- türk kızı bilmem ne. ilginizi çeken konu yoktur. 'lan ben ne yapıyorum burda amk' deyip sıçmaya gidilir.
not: eksileyin yavru ceylanlar.
An itibariyle hissettiğim durumdur. Yok bir tane insan gibi bir konu. " Sen neden açmıyorsun o zaman " diyenlere de selam olsun.
2006 dan beri ara ara dert olan durum. demek ki o yıllardan bugüne hiçbişey değişmemiş. Eğlenin biraz lan.
son 1 aydır yaşadığım olay. söyleyecek çok şey olmasına rağmen başlıkların hiçte entry girilecek kadar değerli olmadığı aşikar. iyice ayaklara düşmüş başlıklar, entryler.
sözlük yazarlarının karşılaşabilecekleri durum.
kişinin bilgisiz olduğunu saklama lafı.
an itibarı ile yaşadığım durum. can sıkıntısından olsa gerek karşıma hiç ilgimi çekecek başlıklar çıkmıyor.
bulmussun iste denerek bertaraf edilebilecek durum.
şu an başıma gelen çabucak geçmesini dilediğim olay.
bu akşam karşılaşılan sorundur.

niye böyle oldu anlamadım.
çok sık yaşadığım durumdur. günde en az 2 saat online olmama rağmen günü en çok 2 entry ile tamamlıyorum.
Entry girmemek icin bahane ureten yazar serzenisidir entry girecek baslik bulamiyosan baslik yaratirsin daha da olmuyosa git yat.
(bkz: slogan bulamadım)
Kesinlikle, bugün ilk defa yaşadığım olaydır.
edit: bi daha olmaması dileğiyle
Gereksiz gereksiz insanların gereksiz başlıklara abanmasi sonucu oluşan durumdur.
Ah nerede o eski başlıklar...
(bkz: başlık açamayacak kadar salak olmak)

bu yetmezmiş gibi diğer insanların açtığı başlıklara bok atmak. arayıp bulamamaktır.