bugün

yeni bir entiri silinme sebebidir.
formata aykiriliklarla ilgili girilen entirilerin silinmesiyle ilgili verilmektedir bu sebep moderasyon tarafindan.
moderasyonun duzgun yaklasimi adina onemlidir, aferindir.
(bkz: susturucu)
entariyi silen moderatör hakkında ipucu veren silinme sebebidir.

aynı durumda hiçbir şey belirtilmeden de silinebiliyor sözü edilen entari,
bu not iliştirilerek de.

güzel bir yaklaşımdır.
günde sekiz yüz elli tane birbirinin aynı (aynısı daha önce açılmış olan) başlık açılır, sen bunların altına daha önce açılmış olan başlığı bkz verirsin.
fakat bu sekiz yüz elli başlıktan sadece birkaç tanesi düzeltilir, sonracığıma sevgili moderasyon, sanki çok önemli bir iş becermiş gibi bu mesajı gönderir;

'entry de bahsi geçen sorun durum incelendi, hehe bizden kaçar mı amk'

(bkz: harikasınız siz)
uludağ sözlük yönetimine sorular başlığına eklenen soruların muhtemel sonu. çünkü sorular cevaplanınca soru siliniyor, yerine soru-cevap şeklinde entry giriliyor.

dostum sen bana cevap yazacağını/yazdığını söyle, ben zaten kendim silerim. silinmiş entrylerim kutumuz boşuna dolmasın di mi?
yazarların gönlünce entry girmesinin önündeki engel. bi nevi düşünce özgürlüğüne ket vurulması.

bakınız beyler: birgün herkes kara çarşara girecek diye bir başlık vardı bir aralar. ben de başlıktaki uyumsuzluğu vurgulamak için "çar-şar, çar-şar. farsça olmalı." diye bir entry girdim. ve entry silindi. sebebi de buymuş. sözcük farsça değilmiş. allahım ne günleri görüyorum! zaten olmaması gerekiyor lan!
çoğunlukla yazım hatasına verilen ayarların silinme sebebidir.
Eee incelendi sonuç noldu diyesi geliyo insanin.