bugün

Sayısal analizin temelidir.Elemanter olarak hesaplanamayan fonksiyonların epsilon hata payıyla hesaplanmasında kullanılır.Örneğin e üzeri eksi x kare
Ben tuttum bu yazarıdir.

Her ne kadar muslum dinlese de, her ne kadar ayak parmak aralarinda ki siyah corap kalintilarini parmagiyla temizlese de ve hatta flash tv izleyip dans etse de harika bir yazardir. izdivaç ta izliyormus.. pehhh..
sıkı tutma elinde kalır sonra diyebilecek kadar şakacı bir yazar.

aslına bakarsanız yazar falan değilim ya sayısal analizde bilinenlerden bilinmeyenleri elde etme yöntemidir. enterpolasyon diye götümün havalarda olduğuna bakmayın sakın. kestirim, yaklaşım falan da diyebilisiniz. doğrusal enterpolasyon en basiti ve en sevdiğim olmasına rağmen, lagrange ı da çok severim.
ülkücüler yönünden kuyruk acısı olan diğer bir yazar.
iadei ziyaret etmek istedim. Bana dediğini iade ediyorum.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/venacava-592910/
görsel
ülkücülerce epey bir yıpratılmış yazarcık. bedenen ya da ruhen epey bir yara almış anlaşılan.
Ülkücülerin tecavüzüne uğramış galiba.
üşüyorsa arkasına kalın bir şey verebileceğim sözde sözlük yazarı.
Daha yeni fark edip, entrylerini okuduktan sonra tuttuğum yazardır.
Ayrıca nedendir bilinmez, sıkıldıkça açıp müge anlı izleyerek eğlendiğini düşünüyorum.
(#23985177) zavallı bir yazar. Kim bozuyor acaba sözlüğü.. format format diye gezersiniz bir de.
Kendisi beni kariya davet edip kacmistir. Tamam lan senin paranida ben vercem.
Senin laubali yazan elini soyleyen dilini yalarlar.
Ozelden yala beni diye mesaj atmayi keserse iyi olacak yazar .
nick'inin anlamını çözmeye çalışıp çözemediğim yazar.

kendilerine güzel yazımlar dileriz, efendim.
genellikle termodinamik tablolarinda verilen degerlerdeki ara degeri bulmak icin kullanilan sayisal yontemdir.

yok lan yok buradaki yazarmis. gelmis bulundugum nick altinda kendisinden umalim ki insancil olsun bir de eli bos olmasin.
isim yapmaya uğraşan vasat troll.
güncel Önemli Başlıklar