bugün

cumartesi günü sabah kahvaltıda şahit olduğum iğrenç olay.

bu konu hakkında yazıp yazmamak için çok düşündüm. ama sonunda kimseye anlatmaya gücümün yetmediği bu elim vak'ayı sizle paylaşmaya karar verdim. günlerdir ateşler içinde kıvranıyorum. gece uykularım kaçıyor. o utanç duygusunu yaşıyorum hep. başkasının yerine utanmak... kan bağı bulunmasa da akrabam olan biri. bunu nasıl yapardı ?
eniştem yetmiyor... ablamdan da tiksindirmiştir resmen. benim kardeşim bi de bu herifi öpüyor. gerçekten iğrenç bi durum.
bu konuyu önce babama açtım lakin pek iplemedi. kendisi bile sümük yiyor olabilirdi. deodorant kullanmıyordu sonuçta. domuz yağı var diye.

annemle ablamın zaten arasında su sızmıyor. hatta bilerek yakın ev tuttular. bunu söylesem pislik enişteye annecimin biricik damatına iftira atıyorum diye beni carmıha gererler. şu gelinin annesine yakın ev tuttuğu evliliklerden bizim . genelde haftasonları bir kahvaltı tabağına 50 lira verip instagrama koyarlar. ama nasıl olduysa o haftasonu bize geldiler. ben o retricalı, pembe sıçan çifti, sümük yerken gördüm arkadaşlar o sabah. ben bunları gördükten sonra bu dünya bana daha fazla ne zarar verebilir ki. burnundaki sümüğü baş parmağı ile çıkarıp, yuvarladı ve ağzına attı. EVET EVET O KAHVEDE GAZETE OKURKEN BAŞ PARMAĞI iLE BURNUNU KARIŞTIRAN ADAMLAR GiBi. SANDALYENiN ALTINA TÜKÜREN ADAMLAR GiBi. O SABAH BENiM KAHVALTI SOFRAMDA, HAYATIMIN SON 15 YILINI KAHVALTI ETTiĞiM SOFRAMDA SÜMÜK YEDi VE ANLADIM Ki ENiŞTELER TAM BiR PiSLiKMiŞ... ulan ablam bu adamın altına yatıyor bi de. iğrençsiniz ibneler. çıldırıyorum bunları düşündükçe. bu pislik insanlar nasıl birlikte olunabilir ya.
enişte bizimle fazla temaslı bir ilişkide bulunmuyorsa fazla temas ettiği eşinin düşünmesi gereken durumdur.