bugün

yaşlanmaktan korkanlar...
hafıza sitres sorunu olanlar...
sık hastalananlar.

hiç hastalanmadığınız hastanenin yolunu unuttuğunuz günler uzakta değil.

enerjin nano ile sosyal paylaşım sitesinde karşılaştım. açıkçası piyasa da pharmaton ve buna benzer solgar isimli doğrudan rekabette bulunan ilaç firmaları var.

bu ürünün üzerine gitmemin sebebi nedir?

bir türk arge si ve yatırımıdır. isminden dolayı yabancı sanmıştım demek ki
bizim insanlarımızda bir şeyler yapabiliyor.

türkiye de ilk defa yapılan bir uygulama olan nano biyo teknolojiyle verimi artırılmış kimyasal olmayan ve piyasada emsali bulunmayan bir çalışma.

bu teknoloji neye yarıyor.

işte ona bu linkten baka bilirsiniz. net aşamalı bir şekilde ne yapıp ettiklerini adamlar resimli bir şekilde anlatıyorlar.

http://www.nanoyasam.com/...m-Teknolojimiz,DP-24.html

he işi benim ve kolay yol ile herkesin anlayacağı şekilde aktarırsak şöyle diyebilirim...

bitkileri yakından takip eden birisi olarak biberiye olarak bildiğimiz bitkiyi de tanımaktaydım.

biberiye (rosmarinus) insanın beynindeki çoğu fonksiyona iyi gelen ve muhakkak etkinlik gösteren yapıya sahiptir bunun yanında kansere karşı mucize gibi etkileri vardır... 2 tane kanser hastası fareye 15 gün boyunca biberiye uygulaması yapılıyor testlerin sonunda biberiyenin etkileriyle farelerin kanseri %73 oranında yendiği gözlemleniyor. bunlar biberiyenin sadece bir kaç faydasıdır. yazmakla bitmez.

ben bunları neden anlattım? bu adamlar öyle bir uygulama yapmışlar ki
biberiye yi her gün tükettiğinizi var sayalım. 10 yıl boyunca ... enerjin nano 10 yıllık verimi bir yıldan daha kısa sürelerde veriyor.

ve en bomba tarafı şu biberiyenin içerikleri yaşlanmamızı bile yavaşlatıyor.

ben biberiye fanatiği olduğumdan hep biberiyeden bahsettim,
enerjin nano nun içerisinde biberiye ekstiresi ve zeytin yaprağı ekstiresi de bulunmaktadır.

görsel