bugün

(bkz: dördüncü nesil çaylak)
(bkz: anah)
uçmayı öğrenme aşamasındaki çaylak.
(#249179)

undirect değil indirect free kick.
çaylaklığı süresince kendisine mesaj atan hayranlarına cevap veremediği için onlardan özür dileyen yazar. bir de, çaylak olmadan önce "b.kunu yiyeyim abi" diye gezen ezikler, çaylak olduktan sonra "uçar abi yea" diye fink atmaya başlamışlardı ki, onları daha sonra tek tek deşifre edeceğim.
gelmesiyle gitmesi bir olan yazar. tekrar çaylak olmuş kendisi.
gitmeseydi karma listesinde en diplerde grand ekinoksu değil kendisini görebileceğimiz yazardı.
he is back
her nedense bu akşam " şunu bilmeyen aptal , bunu bilmeyen geri zekalı" gibi başlıklar açmakla meşgul yazar.
dünya üzerinde beş kıtaya yayılmış binlerce keyfinin kahyasına sahiptir.
doğum gününü kutladığım yazar.
(bkz: endirekt serbest uçuş)
(bkz: niyet ettim niyet eyledim sozlukte ilgi cekmeye)
açık bir şekilde safını belli eden yazar(!), ayrıca kendisi ahmet türk'ün atatürk'ten daha iyi bir siyasi deha olduğu söylemesi ise kendisine kaba etlerimizle gülmemize neden olmuştur.

(bkz: kandil gabar seni bekler yeğenim)
(bkz: Tutmayın Küçük Enişteyi)
(#3016243) entrysinden anladığım kadarıyla çok kaka biri. safı, pardon, safını da belli etmiş. sözlükten uçar bence. ilgi çekiyor da olabilir tabi. ben bilmem beyim bilir. selam ettiğim yazar.
kıllı göğüslerde bağıra basılası, seni yaramaz şeklinde yanağı sıkılası sözlük yazarı.
doğum gününü kutladığım güzel insan, canci$.
erkekse eğer, eşcinsel bir evlilik dışında evlilik şansı yoktur. çünkü kadınlarla tokalaşmak abdestini bozarmış.

mış muş

cevabi edit: yanında ıslak mendili daimi hazır tutan yazar. marifet olmasın diye hemcinsleri dışında tokalaşmaz. saçtan tahrik olur.
sözlükteki yazarlarla taşak geçen sıradan bir yazar. birde ahmet türk'ün atatürk'ten daha iyi bir siyasetçi olduğunu düşünündüğünü söylüyor bir tek o biraz kafama takıldı. onun dışında çokta önemsenmemesi gereken bir kişi, yazdığı entryler ve açtığı başlıklara tarz olarak benzeyen yazar sayısı sözlükte epeyce var.
başlıklarındaki mizah tarzını benimsemesem de, bazı başlıklara girdiği entry'ler ile beni güldüren yazar. başlık açmasın hep entry girsin diyoruz. *
eğer vuruş en direkt ise hakem kolunu düz bir şekilde yukarı kaldırarak bunu belirtir. buna rağmen oyuncu tek vuruşta gol atarsa gol geçersizdir.
boş konuşmaları atmosferde sık ve parazitli ses dalgaları şeklinde yankılanan yazar.
zorlama silinme sebeplerine eklenen "uçmak üzeresin" notları ile tehdit edilen yazar. işbu nadide eser şuradan;

(bkz: http://tinyurl.com/3x8h65)

sözlük moderasyonunun kendisine verdiği diğer nadide silinme sebepleri ise şuradan görülebilir;

(bkz: http://tinyurl.com/2jxxoq)
sözlük oligarşisine karşı direnen, kendisini şahsen tanımıyorum ama entrylerden gördüğüm kadarıyla iyi çocuktur diyebileceğim bahtsız bedevi uuser. herkesin iki okuyup bir yazması gerekirken bu dostumuz iki yazıp bir okusa da olur. durmaksızın takip edeceğim.
(bkz: selamun aleykum)