bugün

Sevgiliniz olmadığı sürece önemi yok...Ancak bir erkekse bunu öğrenen acaba,
+ o çok içtiğimiz içipte kendimizden geçtiğimiz gece, tabi ya has.tir...

kopulası durumdur.
en yakın arkadasınsa zaten bildigin bir durumdur. arkadaslık cinsel tercihlerle alakalı bir paylasım değildir. ehh tabi yıllarca en yakınındekini sikmeyi ögrettiler bize yadırgadık demi simdi kankamız ibne cıkınca.
potansiyel aids olduğunu düşünerek,üzüntüye kapılmaya yol açabilir.
eğer bir zamanlar aynı yatakta uyumussanız, sonusuza kadar "acaba" gibi bir soruyla yaşamanıza sebep olacak bilgidir.
arkadaşlığın, cinsel ve duygusal bir boyuta taşınmaması kaydıyla normal karşılanacak olaydır.
-kamil hakkında çok değişik duyumlar aldım.
-evet abi ben godoşum.
-hadi lan valla de. koçum benim, bende öyleyim sana uzun süredir söyleyememiştim.
-hemen atlama lan godoş.*
-..,!!?
artık "her iyiliğin karşılığı olarak bir ibnelikle karşılaşmak" neredeyse dünya kanunu olduğundan, eninde sonunda en yakın arkadaş bir ibne damgasını yemeye mahkumdur. çünkü neden? en büyük darbe en yakınınızdan gelir ve en yüksekten düşenin en çok kemikleri kırılır. siz de birilerini ne kadar yükseklere oturtursanız o kadar yükseklerden düşürürsünüz onu ya da o düşer, bunun gibi birşeyler olur.*
olası bir durum. kişiyi asla ırgalamaması gereken bir durum. sen arkadaşınla cinsel bir diyalog içinde misin ki onun ibneliği seni bağlasın derler adama. demek ki sende ibnesin ki o ibne oldu ve başkalarına veriyor diye kıskanıp ilişkini kesmişsin durumudur.

arkadaşı ibne diye onunla ilişkisini kesenleri şöyle de yorumlayabiliriz: ibneliği kesin çizgilerle kabullenmeyenler aslında içlerinde ibneliğe yakınlık duyarlar. sigmund freud'un teorisidir bu.
aslında en iyi arkadaşının o olmadığını farketmektir. yani insan en iyi arkadaşım dediği insanın ibne olduğunu sonradan mı farkeder?
abdülrezzak-hay avumuna koim, nasıl yaparız böyle bişey ?
mahmut can-yazıklar olsun bize, çok utanıyorum abi kendimden
abdülrezzak- olum ben sana demedim mi ya çocuklara maça gidelim yada kahvede pişti oynayalım, canım sıkılıyor kötü şeyler olacak diye ?
mahmut can -ya susarmısın abi lütfen.
abdülrezzak-tüh bize be. ama fena değildin ha mahmutcuğum...
mahmut can- cuğum ? susar mısın abi lütfen...
insanın ibne olduğunu farkettiği andır.
(bkz: üzüm üzüme baka baka kararır)
- kamil, bu akşam ki beşiktaş- fenerbahçe maçına iki biletim var! gidiyoruz de mi? *
+ 22 tane adam bir topun peşinde koşuyor. ne kadar anlamsız.
- en yakın arkadaşım ibneymiş meğer.
- kamil, bu akşam ki beşiktaş- fenerbahçe maçına iki biletim var! gidiyoruz de mi?
- olmaz benim işim var.
- götüne koyayım senin!
- o olur bak.
- ?!?!?
-neden daha önce söylemedin lan
+sen de mi yoksa?
-hepimiz ibneyiz olm..
+ ulan en yakın arkadaşımdın arkamdan vurdun beni
- onu sen yapıcaksın. capkın seni hati gel
+ taam geliyommmmhhh
(bkz: ibne ile gay arasındaki fark)
o kisinin yakin arkadasiniz olmadigini gosterir cunku gercekten deger verilen biriyse ibne~ ~ demezsiniz diyemezsiniz..
(bkz: ibne degil homo diyecen hayvan)
(bkz: en yakın arkadaşının seri eksi oy veren ibnesi olmak)
O KiŞiNiN, EN YAKIN ARKADAŞ OLMADIĞININ DA, iDRAK EDiLMESi iLE, AYNI ZAMANA DENK GELEN FiiL. EN YAKIN ARKADAŞ EŞCiNSEL, HOMOSEKSÜEL OLABiLiR AMA, iBNE OLAMAZ.
EĞER BU KiŞi EN YAKIN ARKADAŞINIZSA, SiZE NiYE DAHA ÖNCE SÖYLEMEDiĞi iÇiN KIZMAYIN.EN YAKIN ARKADAŞI TARAFINDAN iBNE DiYE ANILMAK iSTEMiYORDUR...
(bkz: oo hayri abi lezbiyen olmuş)
erkek kişisinin en büyük kabuslarından biridir. hele bir de sürekli birlikte yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmez vaziyetteyken dostunuz yön değiştirdiyse,sizin için de dedikoduların çıkması kaçınılmazdır
o ''arkadaşın'' değil ''tanıdığındır''. yoksa arkadaşın ibne olup olmadığını, bi nebze erkeksen eğer tanığın anda çakozlarsın.
nasıl öğrenildiğine bağlı olarak ilişki gözden geçirilmelidir.

(bkz: bana dokunmayan ibne bin yaşasın)
- ibrahim ben seri eksi oy veriyorum...
* sen de mi ibne oldun lan?
- abi burası özgür bir ülke bu benim cinsel tercihim...
* s.ktir git lan şurdan... gözüm görmesin...