bugün

tarihin gördüğü en saçma yabancı filmlerdir.

1 numara da tabi ki fight club var. adam kendini vuruyor ölmüyor. nasıl saçmalık bu yav.
(bkz: srpski film)

kimselere kaptırmaz bu sırayı. bu kadar iğrenç ve saçma sapan bir film yok.
Armageddon Bruce Willis
Kesinlikle çingeneler zamanı.
die hard 5.
hint filmleri.adamlar acıklı sahnelerde hop zıplayıp dans ediyor.
hint filmleri konu açısından pek saçma sayılmaz aslında ne kadar dans sıkıştırsalarda dram yapımlara bile kaliteli yapımları var.

bana saçma gelen yapımlar konusu olmayan, her saniye mermi patlasında gerisinin koy götüne diyen, işlenişe, oyunculuğa değilde görselliğe önem veren yapımlar.
karate, ninja filmleridir. uçup konmaları geçtim, dövüşürken kendini patlatıp ot öbeğine dönüştürme tekniği ihtiva ettikleri için. ha bir de pearl harbour. ulan tarihin en unutulmaz savaş öykülerinden birini manita kavgası içinde kaynatmaya dönüştürebildiği için.
görsel
leon, 2 saat boyunca mantıklı, normal bir tane olay geçmedi kapı çalan kızt aktiğiyle şehrin yarısını öldürdü adamlar oha diyorum sayın seyirciler.

Edit:Leon fun clup devrede beyler ben oyalıyorum siz kaçın, lan çapsız leoncular leonla ilgili yazdığım tüm entryleri eksilediniz her seferinde eksi yemek sikimde değil bana filmin anlam ve önemini, ulviyetini ve neden kült film olduğunu açıklayın özelden dedim birinizden ses çıkmadı. eğer sizde bilmiyorsanız ben söyleyeyim leon reklamcılıkta afişin önemi konusunda ders olarak işlenebilecek bir filmdir aifşte ayna camlı gözlükleriyle poz veren abi olmasaydı imdb puanı 6.5 in üzerinde olmazdı.
(bakmayınız: cadıca sevmek)
Gil below icin izliyim demistim , dediğim ana lanet ettim.
Paranormal.
pulp fiction. Tamam saçma değil sadece ben anlamadım .
manolya (magnolia)
bi de uzun film ki tam zaman kaybı..
Kesinlikle telefon kulübesi derim. Filmin başladı adam telefon kulübesinde, bitecek yine telefon kulübesi..Sadece zaman kaybından ibaretti.