bugün

Cep telefonuma gelen tanimayan numara.
Yere göğe sığdıramadığının, seni; "neyse bye" sözüne, sığdırdığı durumlar.
Uykusuzluk.
Çok gürültülü bir şekilde uyandırılmak/uyandığımda etrafta beyin delici gürültülerin olması.
Sese fena takığım,tv vb. görüntü-ses bütünlüğü amacıyla kullanılan monitör cehennemlerinin sesinin yüksek olması,birinin yanımda telefonla son ses yüksekliği ile video izlemesi,ses tonunu aynı şekilde ayarlamayla derdi olmayan insanlar ve ev sahibi olunuşu ile ses çıkaramamam.

Bir şekilde birinin sürekli,belirli sebeplerle kendinizi kötü hissettirmesi.insanın kendini çöpe atası geliyor.
böyle kaotik bir dönemde yarın sabah beni uykumu almış, verimli ve konsantre bir şekilde işbaşında bekleyen bir patronun olması... acaba üstünüze hapşırırım diye tehdit mi etsem?
Bankamatikten günlük sınırlı para çekmek.
her gece üşenmeyip hayatımı sorguluyorum kişileri sorguluyorum. herkesi sıraya sokuyorum kafamda ve düşünüyorum saatlerce. ne düşünüyorsun dese biri cevap veremem ama saatler sürüyor bu yemin ederim.

nefret ediyorum bu durumdan.
planlarımın bozulması. Sürekli ileriye dönük şeyler planladığım için de olabilir tabi ama yine de bozulması beni deli eder.
biri aradığında telefonun sesli bir şekilde çalması.deli gibi panik olur direk susturulmasını isterim.bu yüzden hep sessizdedir.ortamda başka bi telefon sesi duyunca da ellerimle kulaklarımı kapamamak için zor tutarım kendimi.ewed
Miden bulanır; klozete kusmaya gidersin dakikalarca beklersin, geri döndüğünde tam salona girmenle kusman bir olur ya. işte öyle bir şey.
Sınavdan sonra seni gördüğü yerde "sınav nasıldı? Nereyi kazanıyon?" diyerek darlayan tanıdığa cevap vermek zorunda kalmak.
Birisinin sizin yerinize karar vermesi.

Moraliniz çok iyiyken karşıdaki kişinin bunu alt üst etmesi.

Herkes bir konuya hemfikirken bir tane dikenin muhalefet etmesi.

Telefonun şarjının hemen bitmesi.
eve mutlaka akşam ezanından önce gelmek zorunda kalmak.
spoiler işareti koymadan dizi ya da film hakkında bir şeyler yazmak.
yazanlara kafam girsin demek çok ayıp olur, demem zatende ayıp yani.
yalnız olduğunu hatırladığın zamanlar.
misafirlikte sifonun çalışmaması.
matematikçiye bir problem sorduğunuzda e5 fahişesi gibi ''herşeye yetişemem'' demesi.
oda arkadaşının ders çalışırken müzik dinlemesi. anlamazlar da böyle insanlar devam ederler keyiflerine.
aile bireylerinden herhangi biriyle, sabah ereksiyonu modunda, banyo kapısında karşılaşma anıdır.
Ne yapacağını bilemediğin, çaresiz kaldığın durumlar.
ağda yaptırdıktan sonra bebek gibi cildinin yeterince tadını çıkartamadan, çeşitli sebeplerle geçirdiğin ürpermeler sonucu(örn: soğuk hava) tüylerin şiddetle çıkma çabası ve diken gibi batma yapması
işte bu dünyadaki en ama en gıcık histir bayanlar için.

verdiğin paraya mı, çektiğin eziyete mi, yoksa bu aptal acıya mı yanarsın?!
Geçtiğinize yüzde yüz emin olduğunuz bir sınavdan kaldığınızı öğrenmek.
Sınav esnasında sürekli burnunun akması. ( Nedense sınav biter akıntıda biter. )
Acil durumlarda aradığın kişinin cevap vermemesi.
konuşurken kullanılan kelimelerin -sözün kesilip- anlamlarının sorulması.