bugün

Kesinlikle salih uçan,alper potuk gibi hızlı oyuncuların olması gereken;selçuk,gokhan gibi yuruyen oyuncularin olmamasi gereken kadrodur.
olmayan kadrodur. milli takım ruhu bitmiştir.
ronaldo benzema gibi bir kaç oyuncuyu türk statüsünde oynatıp kurulacak onbirdir.
kaleci: ahlaklı ve profesyonel bir kaleci
defans: ahlaklı ve profesyonel bir defans oyuncusu x4
orta saha: ahlaklı ve profesyonel bir orta saha oyuncusu x4
forvet: ahlaklı ve profesyonel bir forvet oyuncusu x2

şeklinde olandır
ben 4-4-2 şeklinde yaptım ama dizilişler değişebilir tabi. böyle bir milli takım isterse grupta 0 çeksin (ki hiç sanmıyorum). yine bile sonuna kadar destek veririm.

edit: ulan bir allahın kulu da uyarmıyor. en önemli kısmı unutmuşum:

teknik direktör: ahlaklı ve profesyonel bir teknik direktör. ve başlarında da ahlaklı ve profesyonel bir federasyon yöneticisi.

velhasıl, bizden çıkmaz öyle bir takım.
kalede onur defans gokhan semih omer caner onunde nuri mehmet topal forvet arkasi hakan calhanoglu solda arda sagda olcan adin forvet cenk tosun ya da mevlut erdinc.
Onbiri bilmem ama teknik direktorunun degismesi gereken takimdir.
Hazir ersunda bostayken... Yazik etmeyin su euro 2016 ya.bi ofansif futbol izleyelim.
11 tane selçuk şahin.
kim ne derse desin olacak olan budur.

görsel
sorun milli takımın 11'inde değil. 3-5-2, 4-3-3 falan hiç değil.

sorun:2010-2011.
sorun: şike.

adalet!
kalede tüpçü, savunmada tüpçü, orta sahada tüpçü, ileride tayyip.
kale: mert günok- onur kıvrak - tolga zengin (volkan son zamanlarda sadece formda hep böyle olsa hepsinden daha başarılı)

defans: veysel sarı(zamana ihtiyacı var)-gökhan-şener özbayraklı-salih (gsdeki takımda şans verilmiyor) , semih-bekir(formda bu aralar yoksa esamesi okunmaz)-ersan-serdar aziz(form tutsa iyidir)-ömer toprak-bir tane de gelecek vaad eden bir stoper almak gerek ki diğer gençler de milli olabileceklerini bilsin. , caner- hasan ali (neden oynatılmaz anlamıyorum caner formsuz geçen senenin yarısı kadar oynasa yine iyi)- ismail köybaşı.

orta saha: jem karacan- alpaslan öztürk- oğuzhan-salih-mehmet topal(bu adamın genç versiyonu da yetiştirilmeli)-alper potuk-nuri şahin- merkezde alınacak çok oyuncu var aynı isimlerler oynamak kör bıçak gibi .

kanatlar: kerim frei(zamana ihtiyacı var), cenk şahin(zamana ihtiyacı var), olcay şahan, arda, gökhan töre, ahmet ilhan, ve daha çok var anadolu kulüplerinde ve yurtdışında taş gibi oynayan oyuncular.

forvet: muhammet demirci(geleceği parlak)- cenk tosun- enes ünal (bir iki yıla hazır olur diye düşünüyorum)- bir tane de genç forvet diğer gençler cesaretlensin diye.
kale:harun
defans:şener özbayraklı ,serdar aziz, ibrahim öztürk, aziz behich
orta saha:ozan tufan, bekir yılmaz, volkan şen, ozan ipek, şamil çinaz
forvet:enes ünal

efsane 11 olurdu.
volkan d.

gökhan g. egemen k. mehmet t. caner e.

g.töre emre b. alper p. arda t.

cenk t. mevlüt e.
11 tane ülkücü futbolcu bul koy en azından takımda milli bir ruh olur.