bugün

recep' tir.
Gafur'dur efenim. Gafur ne olum.
Sonunda can veya su olandır. Egemensu cancan rofl.
Erdoğan dır. Neresinden tutarsan tut komiktir.
uclu isimlerin hepsi komiktir.
Batı ve Doğu sentezi yapılan isimler. Örneğin. Hilmicem.
boğaçcan

bu nasıl bir isimdir amk.
(bkz: zübeyir)
Gomşumuz oluyor da kendisi.. Adamı her görüşümde kahkaha atmamak için kendii frenliyorum. Oysa hiç zübeyir bir tipi yok. Nasıl oluyosa o tip?
Bünyamin'dir.
satılmış olabilir.
Murtaza, seçilmiş, değerli gaffur: Allah'ın sıfatı, tayyip: ayıpları örten, hepsi güzel isimler... manevi isimler.. doğrudan doğruya saldırabiliyorsunuz maneviyata.. eskiler yumuşattılar, manevi değerlere saldırarak... sizlerin buna ihtiyacı yok.. 66 ya bağlamak allaha işi teslim etmekken, siz üçkağıda getirmeye çevirdiniz.. 66 allahın sayı değeri olarak kutsalken, siz oyun çıkardınız..
haydan gelen huya gider.. Allahtan gelen allaha gider iken, siz havadan kazanılan havadan kaybedilire çevirdiniz.. bilerek mi oyuncak olarak mı orasını siz düşüünün
Abuzer.
Abuzer denince aklıma kızgın boğa geliyor nedense .
Elbetteki oytun'dur.nE O ÖYLE oydun der gibi.
vakur, orkunç, şerafettin, eryetiş.
saldıray
abazacan.
(bkz: dünyamalı)
olur mu demeyin, olmuşluğunu gördük !
Abuzittin, Cumali, Talat.
Allahverdi, evet bende şaşırmıştım.
dünyamalı nı bende biliyorum. ulaştırma ve habercilik bakanlığında üst düzey bürokrattır kendileri.
memili.
abuzer, şuayip, hüdaverdi, şerafettin, hayrettin, hıdır, şinasi, haşmet, kudret, mülayim, satılmış, mazlum, murtaza, sıddık, gazanfer, tayyar, şevket, uzay, ayar, durak, vakur, öztürk, ertürk, şentürk, memili, memati, kuddusi, cabbar, vakkas, memduh, ruhi, cezmi, cemşit, hurşit, şemsi, muhittin, orçun, oytun, ejder, niyazi, gıyaseddin, gulabi, hicabi, gudbettin.
memili.
Joffrey.
(bkz: uzay heparı)

bir canlı ismi gibi sanki...
ben bir düğün davetiyesi aldım, çocukların babalarının adı aşur ve firar...

"bizimiçin" diye bir isim var ayrıca, ben bir biçimde bu kişiyle muhatap oldum.