bugün

Didi reklamı. Kulaklarımı tırmalayan o ses aklımdan gün boyu çıkmıyor. Zavallı cezayı yeni reklamlara koymuşlar tabi ceza bölümüne diyeceğim yok da. Ama malum teyzenin sesi ve gülüşü kulaklarımdan çıkmıyor.
Didi reklamı. Kulaklarımı tırmalayan o ses aklımdan gün boyu çıkmıyor. Zavallı cezayı yeni reklamlara koymuşlar tabi ceza bölümüne diyeceğim yok da. Ama malum teyzenin sesi ve gülüşü kulaklarımdan çıkmıyor.
Diş macunu rekalamlarıdır.
bilmem bana amca amca dediler saçmalığı.tv de bir iki kere denk geldim,gelmez olaydım.
Caaaaaeeenın cektiyse durma cosss.
yemezler gelin, restorex.
kesinlikle 118 80 reklamları. abi bıktık artık ya ne iğrenç bir reklam serisidir bu ya bitin artık kardeşim ben beni arayanı bulmak falan istemiyorum amk.
paradontaks. tek geçerim. nasıl aklınıza gelmez hayret.
içinde bir miktar, zehra çilingiroğlu nun anne telaffuzunu barındıran hülya avşar'lı sinpaş reklamı.
tabi ki calgon reklamı. amatör çekimmiş gibi yapan tiplemeler ve yıllardın aynı laf ve seneryo. makinemiz uzun yaşarmış calgonla.
atasözü ve deyimleri anlayamayan çocuğa annesinin "benim masum yavrum" dediği reklamlardır. insanı tv'den soğutur.
şahan gökbakar'ın oynadığı herhangi bir reklam.
türkiye'nin en çok sıvı tüketen bebeği mert'in başarı öyküsünü konu alan molfix reklamı. tüm molfix reklamları gibi bebeklerden nefret ettirir, hayattan soğutur.
aaarı vız vız vız aarı vız vız vız ege bal yiyıınızz.
didi, phone5 midir nedir o, 5 kavanoz bal bi de.
beyaz tül bembeyaz tül a aaa. hatırladıkça ağız burun dalasım geliyor.
insanı tiksindiren reklamlardır. Fakat bu reklamlar adamın resmen bilinçaltına işler. Haksız mıyım lan? Bu başlık en harika reklamlar olsaydı yazmadan önce düşünürdünüz inanın.

Biliyorum hala eski 118 80 reklamındaki kıvırtan adamı düşünüyorsunuz. Ah dostlar!
snickers reklamı. Alacağım varsa bile almıyorum artık resmen üründen soğutmak için yapılmış.
vodafone turkcell avea didi spor gazete reklamlari...
trrrrrtıklı, ketçaplı tırrrrrtıklı, yoğurtlu tırrrrrrtıklı, tırrrrrrrtıklı günler.

koduğum oğulları.
turkcell kadınlar klubu reklamı. ayrımcılığınızdan gına geldi artık. bu reklam her çıktığında kanal değiştiriyorum.
(bkz: beyaz tül bembeyaz tül a aa)

(bkz: çaykur didi)
mert al abi bi snickers ye.
deterjan reklamlaridir.
tabiki de her ne kadar şu sıralar gösterimde olmasalar da 118 bilinmeyen numaralar reklamlarıdır. böyle bir iticilik olur mu.