bugün

bimde satılan jucy tabikide.
hemen hemen hepsi birbirinin aynıdır.

cappy ve dimes çeşit açısından en fazla çeşide sahiptir. diğerleri klasik portakal fişne, kayısı şeftali karışık falan fiso. he bi de yörsan mürdüm eriği suyu var la. onlarda bi değişik.

ışık hızıyla gelen edit: pfanner ı bilmeyen fakirdir olm.
Karaköy'de 1 liraya portakal suyu var.
kesinlikle aroma .
dimes tabi ki.
Aklıma direk cappy geldiği için cappy diyorum.

Güzel marka.
Alti ustu meyve suyu ne gerek var boyle kasmaya hacılar. Kesinlikle ve kesinlikle falan. Dimes adamdir, cappy nin amina koyum.
-dimes
-tamek
-cappy
Zaten piyasada diger tırı,vırı markaları saymassak bunlardan başka marka yok neredeyse.
jucy nin olabilme ihtimali vardır.

jucy tamek üretimi lan.
şüphesiz doğalı en güzeli klişesini karton şişede sunsak da 90 larda çok olan klişelerin vazgeçilmez tadıdır " caprisun " .
Exotic dir. En doğalı budur.
(bkz: tamek)

en iyi süt için ise;

(bkz: dimes çiftlik yolu)

en iyi bira için ise;

(bkz: tuborg gold) * * *
En iyisinin....

En iyisi pazardan elle ve gözle seçilerek alınmış meyvayı evde sıkmaktır..

Hazırlar reklamlarda anlatıldığı gibi en iyi meyvalardan seçilmiyor, kasa ksa kmyon kamyon meyvayı nasıl ayıklayacaklar.. Veriyolar coşkuyu.. Hazır meyve suları içmeyin içirmeyin...
Annelerin çocuklarına yaptığıdır. Doğal ve katkısız.
hocam bursa markaları olan aroma ve tamek tartışmasız kalitesi olan ürünlerdir. son dönemde önemli atılımlar yapan dimes'te gayet içilebilir tadı güzel olan bir şirkettir. coca cola'ya ait olan cappy ve pepsi'ye ait olan tropicana'da son dönem isim yaptılar ama yerli üretimimiz olan aroma, tamek ve dimes bana göre en iyi 3'lüdür.
404 not found.

içinde koruyucu katkı maddesi olan şeyden iyi olmasını beklemek hmmm bilemedim..

Sözlükspotu: ev yapımı meyve suları haricinde kutulanmış içeçekleri içmeyin sevgili sözlüğümün güzel insanları.
Hiç biri özellikle Sivaslı olarak o meyve suyu için kayısı almaya gelen görevlilere verilen kayısıları görünce içmeyin meyve suyu reklamdaki gibi değil meyveler.