bugün

Arkadaşlığı ilerleten geliştiren en önemli etken olan ortak ilgi alanının önemini anlamaktır, erkek birey için sorun olmasa gerek ortak ilgi alanı neticede, rakip görmeyenler de yok değil tabi.
öğrenildiğinde herhangi bir tepki oluşturmayan, gayet tabii bir olaydır; ne demek öğrenmek bilmem ne! hatta sevinirim, benim en iyi arkadaşımın bir erkek kişisi tarafından düdüklenmiyceğini bilmek iyidir, zira en iyi arkadaşlar gözden sakınılır.
Sizde kızsanız vay halinize. Demek bunca sarılma, öpme... tövbe bis.
En iyi arkadasin gay oldugunu ogrenmekten daha az sasirtir.
Felaket olan can yakan ve aglatandır. Bundan 4 5 yıl önceydi. Her zamanki gibi yine onlara gitmiştim. Odasında film izliyorduk. O zamana kadar onun lezbiyen olduğunu bilmiyordum. Sana birşey söyleyeceğim sakın dalga geçme dedi. Tamam söz veriyorum dalga geçmek yok dedim. Ben lezbiyenim dedi ne olduğunu bilmiyorum tabi olsun ne var bunda dedim. sonra ne anlama geldiğini söyledi. Donup kalmıştım. Ağlayarak eve gittim. Bi daha onunla görüşmedim.
az önce yaşadığım ve ufak çapta bir şok geçirmeme neden olan durum.

efendim, hatun kişinin cep telefonunda "ada" isimli bir genç kızdan gelen "sen benim nefesimi aldın" mesajı görülür.

mesajın anlamı sorulunca gerçekler bir bir ortaya çıkar. en iyi arkadaşlardan biri lezbiyendir ve belki de ben farketmeden bana bile hallenmiştir.

arkadaşlığım etkilenir mi? sanmıyorum. bana hallenmedikçe sıkıntı yok.
bana yavşamadıkça sıkıntı etmem.
en iyi arkadaş değildir.

Sadece bir arkadaştır. Aksiyon katmayalim lütfen.

-olm bizim Osman abi lezbiyenmiş lan
+oha kadınlarla mı sevişiyormuş. Yazıklar olsun. Gül gibi erkekler varken.