bugün

ezelden beri izmir olan ilimizdir.
kesinlikle hatay dır.

ulan öyle hatunlar var ki aklım şaşmıştı gittiğimde.
KOMŞUNUN TAVUĞUNUN KOMŞUYA KAZ GÖRÜNDÜĞÜ DURUMDUR. BiRÇOK ERKEK ŞEHiR DEĞiŞTiRDiĞiNDE "VAY ANAM VAY VAY DA VAY" DEMiŞTiR VE OBJEKTiFLiĞiNi MUHAFAZA EDEMEMiŞTiR. TEBDiLi MEKANDA FERAHLIK VARDIR SÖZÜ DE BURADAN GELMEKTEDiR.
izmir bartın ikilisi üst ısraları zorlamaktadır.
nefes alsın yeter diyenlerden geliyor.
d) hepsi
(bkz: antalya)
izmir değil kardeşim.
gidip bozmayın o güzel şehri de.
kesinlikle karstır. izmirli kızlar gibi makyaj kutusuna girmezler karsta dolaşırken neye uğradığınızı şaşırırsınız. rusya ya yakınlıktanmıdır nedir bir altın sarısı saçlar bir mavi gözler aman yarabbi.
(bkz: şırnak)
türk kızları güzel değildir olgusu en güzel kızlara sahip ilimiz konusuna gelince nedense çuvallar. herkesin kafasında şekillenen izmir algısı elf diyarından çıkma kızların yaşadığı şehir sanrısından oluşur. izmirlilerin tümü bir seksen, manken gibi kızlardır kafalarımızda. halbuki ne oldu kıllı, kısa boylu, kendini bir şey zanneden türk kızına? hani yurt dışına gönderiyorduk hepsini. iş memleket, yaşadığı, öğrencilik yaptığı ile gelince hepsi birer afeti devran kesilir kızların nedense... bu ikilemi yaşayan insanları anlamak garip. ben dahil.
(bkz: barcelona)
moskova'nın içi.
herkesin kendi memleketini yazdığı/aradığı ankettir. * * *

olm kafanız mı güzel? her yerde güzel kız vardır. her yerde çirkin kız da vardır. her yerde ikisi de vardır sonuç olarak.

işiniz mi yok anlamıyorum ki.
izmir değildir.izmirli kızlar aççık giyindikleri için güzel olmaktadırlar.izmirde yaşıyorum mına koyim.
eskişehir siker.*
(bkz: panama city).
sırbistan, bosna hersek.
(bkz: eski vilayetlerimiz)
eksi almamak için cevabım sizin iliniz.