bugün

kamp yapmaktır.
Nefesiyle uyumak.

Tabii ki bebek nefesi.
çekirdek çitleyerek kutsal damacana izlemek.
Gülmek.
Hayatta en büyük nefretinize bile samimi bir şekilde gülmek
Harika bir seks sonrası yapılan derin uyku eylemi.
Sarılmak, Porçay izlemek. Porçay'a sarılıp onu izlemek.
Müzik ve..
görsel
Deniz kenarında uzun uzun yürümek.

En baba antidepresan veremez bunun verdiği huzuru.
Kanlıca mantarı toplamak.
Ormana yayılıyorsun üç beş kişi elinde bir poşet bir meyve bıçağı. Hedef belli kafan bomboş, mis gibi çam ormanları eşliğinde. Bir de bulmuşsan mantarı oh kafa mis, hava binbeşyüz. Ne gam ne kasavet.
Bira içip rainbow six siege oynamak.
Bir bebekle oynamak, bir hayvanla oynamak, bir kişiyi mutlu etmek, yoksul kişilere yardım etmek,sevdiğin birisi ile konuşmak gibi özünde dünya menfaatlerinin bulunmadığı fiiller bütünüdür benim için.
Ağlamak.
enstrüman çalmak.
Hayal kurmak.
meditasyon, klasik müzik. bu ikisinden başka iyi gelen şey yok bana, kendimi tanıyorum.
yürümek iyi geliyor bana sağlıklı düşünmemi sağlıyor tavsiye ederim.
yağmur altında, son ses müzikle yürümektir.
(img:#1924681)
Napayım?
(img:#1924682)
Söyler misiniz napayım?
meme sıkmak, manzaraya karşı 90 derece yatırılmış kıza oral seks yapmak ve yaptırmak, dağ evinde dışarda kar yağarken şömine başında doggy pozisyonunda seks yaptıktan sonra sigara yakıp ateşe bakmak bunlardan bir kaçıdır.
Enstrümental müzik eşliğinde düşünmek. Ruhun olduğunu hissediyorsun.
Yaşama şaşırtıcı olduğunu düşünerek bakmak. yaşam yüzünüzü hiç kara çıkartmıyor. Bırakalım alışmışlıkları, hayat hiç de düz bir çizgi değil.
Sussex üniversitesinin araştırmalarına göre akşam eve gelindiğinde 6 dk. kitap okumak %70 stresi azaltırken, 10 dk. okuma antideprasan etkisi yaptığı saptanmış.
Kedi sevmek ve tabiki sözlükte yazmak.
Namaz.
Herkes için geçerli değil tabiki.
Aaa bir de örgü örmek.
Bence kavga etmektir. Içindeki butun irini, pisligi bosaltirsin. Doyasiya bagirirsin, icinde bir sey kalmaz.