bugün

saçma sapan amaçsız program. lakin show tv amacına ulaşmış ve acun'un reytinglerini bölmüştür. bu yüzden takdir ettim.
çocuklar için hazırlanmış bir program. bok gibi. juri desen yapmacık. iğrenç lan.
showlar kısmen kalitelidir.

izleyici çekmek için ivana sertin yakında çıplak çıkacağını düşünüyorum gerçi benim için sorun değil.
2-3 saatlik programın 2 saati az sonra veya gelecek hafta gösterileceklerle geçiliyor. 5 dakka show ondan sonra yabancıların 2 kelime türkçe şeyler söylemesi sonra jürinin muhteşemdi çok güzeldi abartmaları ve bitiş.
adam başı bir jüri ayarlanmış programdır. gösterileri değil de jürileri izlemek lazım. izle izle gül.
orjinali fransızdır. 2000lerin başlarında TV5'de yayınlanıyordu.
Güzel gösteriler yer alıyor ve gerçekten bunu yapanlar işlerini iyi yapıyor ancak bu programda bir eksiklik var ne bilmiyorum ama izleyemiyorum.

Juri ise bir kere Hakan Akkaya diye biri var. Bu adamı izleyenlere kesinlikle para ödenmeli. çünkü çekilecek biri değil. Ivana Sert konuşmadığı takdirde izlemek mümkün, Çağla Şikel ise göğüs yada bacak dekoltesi ile yırtıyor diyelim ama bütün juri üyelerinin yapmacık olduğunu kabul etmek gerek hayır övgü yaparken de bu böyle, birbirlerine laf sokmaya çalışırken de bu böyle.
o geri zekalı sunucu bozuntularını susturur veya atarlarsa güzel bir program olacak. özellikle şopar çağla ve türkçe özürlüsü ivana'yı.
şovların bir kısmı kaliteli öncelikle,
dans eden köpekler türü şeyleri hariç tutuyorum, yani şov kısmı iyi.
ama anlamadığım şey anlamsızca bir sürü 2. sınıf ünlünün olması.
yönetmen abi şovlar hoş, ama bunun ortasında ağzını armut gibi açani şaşıran, abuk subuk triplere giren ünlülerden bize ne. amacın ne, "bakın ünlüler hayretten, şaşkınlıktan yarıldı. görün o biçim program bu" mu demek?

bana ne safiye soyman'dan ulan, hani güzel kadınlar neyse, bi yere kadar çekilir de safiye'nin kocası seyfi'den bana ne mk?
Yayindan kalkti mi devam ediyor mu hala bilmiyorum ama su anda canli olmamakla birlikte denk geldim 3 dakkka dayanabildim.

Hayatimda gordugum en ezik unlu grubu var juride. Vahe ney lan!