bugün

doğrusu en büyük fener şampiyon fener, alkışlayın ulan ibneler diye bağırmak olacaktı ama karaktersizlik fener in ruhunda var işte.

evet efendim, son galatasaray maçından sonra bir çok liseli zihniyetli fenerli arkadaşın facebook iletisinde bu mesaj var.

iyi de arkadaşım, bu nasıl taraftarlık ? insan kendi takımdaşına ibne der mi lan? hani tamam, kendinizi en iyi siz biliyorsunuz ama , dışarıya fazla yansıtmayın durumunuzu. burası türkiye !

part 2

adamı sike sike fenerli yaparlar iletisini yazan arkadaşlara seslenmek istiyorum. ben sapıma kadar beşiktaşlıyım, yani kimse s.kemedi bu güne kadar ? e ama siz fenerlisiniz? yani işin ucu döne dolaşa yine sizin totoya değiyor.

saygılarımla ...

not: yaratıcı fener taraftarını seviyorum lan. adamların bütün zararı kendine.
(bkz: güldürmeyin ulan ibneler)
gerçektende bu marşta alkışlayanların hepsinin fenerli olması kaderin bir cilvesidir.
ne anlatmak istediği gayet açık bir tezahürattır aslında ama yine de sınırlı arkadaşlar için açıklayalım:
bahsi geçen tezahürat sırasında 2 grup taraftar olduğunu düşünelim.
1. grup fenerbahçe taraftarı
2. grup ibneler (rakip takım taraftarı)
1. grup taraftarı zaten doğal olarak en büyüğün fener olduğunu düşündüğünden bu marşı söylemektedir.
yani kendi aralarında birbirlerine hadi hepimiz ibneyiz ve alkışlamalıyız gibi söylemlerde bulunmazlar.
bu tezahüratımızdaki maksat 2. grup insanın ibne olduklarının farkına varmaları, ve fenerbahçenin büyüklüğünü alkışlamalarıdır.
net??
şu an bütün fenerbahçe taraftarının bütün anti-fenerlilere yani türkiye nin 4 te 3üne yaptığı tezahürattır.

"şampiyon fenerrrrr en büyük fenerrrrr alkışlayın ulan ibnelerrrrrrrrrrrrrrrr"
ibneliktir.
ve arkasından fenerlilerin alkışlamasıyla yarandır.
fenerlilerin ne kadar ergen zekaya sahip olduğunu belirten cümledir. sizi alkışlamıyoruz ama adam gibi adamız.
önce kendi ayıplarını örtmesi gereken bir takım insanların ayıbıdır:

(bkz: galatasaray taraftarı/#15266821)
Her yerde yankılanan söz.

En büyük fener, şampiyon fener, alkışlayın ulan ibneler!