bugün

Zayıfları ezenler ve benciller...

Kardeşim, annem, babam olsa yüzüne bakmam.

Dünyanın baş belası, tüm kötülüklerin kaynağı bu aşağılık mahlukatlardır.

Not: üstteki arkadaşı biri fena kızdırmış.
Zayıfı ezen kişi, bencil kişi, gün gelip gtüne kocaman birşey kaçtığında bunu hakeden kişidir.

Kendinden aşağı biri tarafından sklenmediğin ve buna çok içerlediğin o kadar belli ki.

Ayrıca imkanım varsa zayıfı ezenin anasını bizzat kendim skiyorum. Yani pek hümanist sayılmam.
Birilerine birşeyler kaçtığının gayet anlaşılır olduğu başlık.

Kezban dediğin, fakir dediğin seni sklememiş, hoşt demiş zoruna gitmiş gelmiş burada sağa sola saldırıyorsun.

O kız sana bakmaz abicim. Fakir, köylü ama seni skine bile takmıyor. Kahretsin sana kalan gene gözyaşları içinde sağlam bir 31.
asalaklar
yalakalar.
(bkz: Organik aydın) Yani otoritenin aparatı olan, onların sözcülüğünü yapan, statükonun ekmeğine yağ süren tip.

(bkz: Alev Alatlı)
(bkz: Mehmet Barlas)
arkadan vurandır.

(bkz: kahpe)
(bkz: yavşak)

ıy nefret ediyorum burada da var sürekli kızlar açık oylasın, mesaj atsın falan bilmem ne.

dikkat ederseniz bu kişilerin arkadaşları da hep karşı cinstir.

herkesle samimi konuşan insan kimse için özel biri olamaz bunu asla unutmayın.

kaldı ki herkes sizi sevmek zorunda değil. bir beyine ve düşünme yetisine sahipseniz mutlaka anlaşamadığınız insanlar olmalı.

beni rahatsız eden tek şey bu tür kişilerle öyle ya da böyle yollarımızın kesişmesi. yoksa ben yol verdikten sonra gerisi beni bağlamaz. o karaktersizlikle yaşayacak olan onlar.
Kesinlikle söz verdiği zaman tutmaması ve ikiyüzlü biri olması. insanlara bir şey vaat ettikten sonra yerine getirmeyen insanlardan hemen uzaklaşırım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar