bugün

başak burcu değildir.
boğa burcu.
en atesli, en seksi erkek akrep burcudur.
erkekse koç, kadınsa boğa.
attım len ciddiye almayın haa. kendinizi ateşli ney zannedip sokağa atlamayın.
hava gurubu:ikizler
toprak gurubu:boğa
ateş gurubu:aslan
su gurubu:akrep.
akrep affetmez.
boğa olsa gerek. malum kırmızı görünce dayanamıyor *

zöge: tamam sen daha ateşlisin.
başak burcu olmayan burçtur.
(bkz: koç burcu)
(bkz: akrep burcu)
Kova burcudur efenim.

Kendimden biliyorum *

(bkz: kova burcu erkegi)
akrep burcudur. özellikle dişisi.. aman diyim.
boğa, aslan, akrep, koç seçenekleri dört nala gidiyor sayın seyirciler.
oç burcu şey koç *
isminden dolayı başak diyeceğim burçtur. siz de bir kere sesli olarak "başşşşaaakk" derseniz ne demek istediğimi anlarsınız.
bir burç tek başına ateşlenemeyeceği için çifler arasındaki burç uyumuna bakmak gerekir.
örneğin; Koç ile Akrep : Bu ikili her bakımdan güçlü cinsellik özellikleri taşıyan bir çifttir. Çünkü her ikisi de Mars özelliğinden sex sembolüdürler. Fiziksel enerjileri son derece güçlü kimselerdir. Cinsel çekimleriyle karşılıklı harikalar yaratabilirler.
sonra çok önemli teninizin uyumu.
aslında her burç ateşlidir de, senin ateşten kastın ne? portative ne güzel açıklamış ama teraziyi unutmuş, kovayı, balığı, başağı, ikizleri, oğlak burcunu unutmuş. herkesin ateşi kendine. sen kime göre ateş arıyosun diye sorarlar adama.
tabikide akrep burcudur sex burcu olarakta geçer.
kesinlikle akrep burcudur. hele bir de balık burcuyla bir araya gelince duruduramazsınız.
herkesin kendi burcunu yazdığı başlıktır.

en ateşli benim!111!! imajı veriliyor. he canım kardeşim he mahmutçuğum. ateşin başına vurmuş senin.
benzini döküp çakmağı çakarsan hepsi ateşli amk.
cift kisinin burclarina bakmak lazim bu konuda. bu da kesinlikle aslan burcu ciftleridir. ikisi bir araya geldi mi hic durmadan sevisebilirler. en atesli aslanlardir.
astroglara göre koç.

şimdi dağılın ve koç değilseniz ağlayın.
istanbul un burçlarıdır. rum ateşi kusmuşlardır 59 gün.
aslandır.
terazi dengeli sevişir ne al ne fazla.
ateşleyene bağlı olarak değişkendir.