bugün

attığı her adım planlı, kurduğu her cümle hesaplı, hiçbir değer yargısı bulunmayan hedonist erkektir.
kadını seks objesi olarak gören adamdır. evet.
Sevgilisi varken masum ayağına yatıp önüne geleni yatağa atmaya çalışan, bir iki güzel cümleyle belki bir demet çiçekle sürekli bir kendini ve hayatına giren kadınları kandırma hali içinde olan. Kaypak.
kardeşinin sevgilisine yavşayan tiptir.
aldatan, yalancı, riyakar, düzenbaz, sapık.
flörtöz erkeklerden hoşlanıp hem de sonuçlarına katlanamayan kezban magnetidir. herşeyi karşıdankinden beklemenin bir bedeli olacaktır kezbanım sistırım...
erkek-kadın farketmiyor aldatma sokma sikme varsa her şey karşılıklı oluyor bu dünyada, anlamıyorum neden kalıplara sıkışıyoruz, erkeğin en adisi kadının en adisi bilmem nesi, bu sizin onlara biçtiğiniz rollere uygun davranmamasına göre verdiğiniz yargılardan başka bişey değildir arkadaş. bu hiç bir zaman da değişmez herkes biçilen rolden sıkılır gider başka bişey yapar, rollerden ziyade insanın en adisi söylemleri, yazdıkları ile yaptıkları arasındaki farktır benim kanım bu yönde katılan olur ya da olmaz, neyse insan böyle bazen kaç-kurtul işte.
aldatan erkektir.
tecavüzcü tacizci erkektir.
(bkz: benjamin linus)