bugün

beşiktaş'la görüştüğü söylentileri dolanan futbolcu. eğer gerçekse beşiktaş'ta bazı şeyler değişmemiş.
her an doğuştan beşiktaşlı olduğunu açıklayabilir.
beşiktaş'a gideceği söylentileri artan futbolcu. bu sezon bizden gitsinde nereye giderse gitsin. semih'i de götürsün giderken.
volkan gibi fenerbahçe formasının yakışmadığı topçulardan biridir kendisi.
doğuştan beşiktaşlıdır. sonu şekerspor olacak bu gidişle.
beşiktaş'a geldiği an yeni yönetimin sonunu hazırlayacak olan futbolcudur.

emre'ye kadar zilyon tane adam var amk.
eğer beşiktaşa gelirse samimiyetle söylüyorum sahip olduğum ne kadar forma ve beşiktaşa ait şey varsa yakarım ve beşiktaşı bırakırım.

hakkı yeten ve şeref görkey ve süleyman seba gibi isimlerin gelip geçtiği takımda işi yoktur.

ahlakına karakterine yakışan klüpte kalması gerekir.
fenerbahçeye acayip yakışan futbolcu. cidden tencere-kapak olayının tanımı gibiler. biri masa başında diğeri saha içinde bitirim.

ancak bu başlıkta emreyi istemeyük, formamı yakarım ulan, şeref bey!11!11! diyen kanadı kırık kartalların aynı şeyleri geçen yıl bu aylarda egemen korkmaz için söylediklerini unutmadık tabi ki.

bir kaç maç önce 'egemen ortaya 3'lü çektir tayfaya' diye yırtınıyorlardı.
fb de futbolu bilen,teknik ve aynı zamanda hırsı ile ön planda kişi.
galatasaray' a sallamayı tarafsızlık zanneden hakan ünsal isimli kötü ve taraflı yorumcu der ki kendisi için;

--spoiler--
" (emre belözoğlu için) karakteri ve adamlığını anlatacak değilim; fazlası vardır eksiği yok "
--spoiler--

emre' nin karakterini, armayı paraya satarken gördük zaten hakancım o yüzden sen anlat yine de biz de öğrenelim. benim emre' ye kızgınlığım 'ben fenerbahçeliydim' demesi değildir. fenerbahçe bizim ezeli rakibimizdir ve onu tutmak da bir şereftir fenerbahçeliler için. dolayısıyla emre' nin iki takımdan da teklif almışken fenerbahçe' yi seçmesine anlayabilirim ama adama sorarlar; madem fenerliydin o halde neden fenerbahçe sana galatasaray' dan daha fazla para teklif etmek zorunda kaldı?! neden ben fenerliyim getirin imzalayayım demedin?

o yüzden emre, o yüzden sen yıllar sonra da ne fenerbaçeliler ne de galatasaraylılar tarafından iyi anılmayacaksın. sen kendin istedin, kendin bu hale getirdin durumu. inan fenerbahçe' de boş mukaveleye imza atsaydın, başta yine kızardım ama sonra helal olsun derdim. gerçekten fenerbahçeliymiş derdim, ona rağmen bizim formamızı giyerken de her şeyini verdi profesyonelce derdim; ama benim şimdi sorduğum soruları sen fenerbahçe ile sözleşme imzalarken sormayan fenerbahçeliler bir düşünsün. düşünsün ve bu iki güzide kulübün senin gibiler tarafından 1-2 milyon euro fazla kazanmak uğruna ağızlara sakız yapılmalarına izin verilmesin.
fenerbahçe'den defolup gitsin, isterse barcelona'da xavi ile oynasın.

kendisi gibi çirkefin önde gideni olan hakan ünsal abisi şimdiden goygoya başlamış.
fenerbahçe'nin alex de souza'dan sonra ki en iyi futbolcusudur.sahada çekirdek yer gibi gezinen futbolculardan olmadığı için bukalemumlar tarafından eleştirilmektedir.kendisine fenerbahçe taraftarının sevgisi yeter başka sevgiye gerek yok.
bugünkü maçta ne kadar önemli bir futbolcu olduğu daha net ortaya çıkmıştır.
trabzonspor'lu oyuncu zokora'ya pis zenci diyerek ırkçı bir saldırıda bulunmuştur.

ne terbiyesiz adamsın sen emre!
ali sami yen arena'ya, galatasaray taraftarının önüne çıkmamak için yine yapmış yapacağını.
(bkz: emre belözoğlu nun zokora ya fucking nigga demesi)
(bkz: itirafçı oç)
bugün türkiye'de son maçını oynamış futbolcu.
fucking nigga dediğini inkar etmesi gerçekten çok komik olan futbolcu. görüntüdeki kelimeleri okumak için dudak okuma uzmanı olmaya gerek yok.
şikeci takımın, ırkçı futbolcusu. kimse şaşırmamalı.
lisansının elinden alınıp, futbol hayatına son verilmesi gereken varlıktır.
Zokora'ya bulunduğu ırkçılık söylemlerinden ötürü 4 ila 8 arasından ceza alması gerek çubuklu tosun. Ama tff yine yapar bişiler. Hatta şöyle birşeyde olabilir benden söylemesi tff ceza 2 ye bölünüp 4 indirilip son hafta ki galatasaray maçında oynayabilir.

Disiplin Talimatı 44/1 maddesi: Irk, din, dil, etnik köken ayrımcılığı yapan, insanlık onurunu zedeleyen futbolcuya 4-8 maç ceza verilir.
maalesef, hocası aykut kocaman olduğu sürece ve fenerbahçe kulübünün mevcut yönetim anlayışı sürdüğü sürece terbiyesizliklerine ve ahlâksızlıklarına devam edecek canlıdır. kulüpte yetkili bir allahın kulu da bu adamın biletini kesmeyi aklına getirmiyor mu acaba?

(bkz: at sahibine göre kişner)
haddini iyice aşan, ülke futboluna yakışmayan hareketlerin sahibi agresif, çirkef, artist fenerbahçeli topçu.
bugün ki ırkçı söylemleri de ne denli çirkef olduğunu ortaya koydu. dışarda bize biri yapsa dünya yı ayağa kaldırırız. bu davranışları futbol hayatını bitirecek bir gün. adamın götünü keserler.
elime verseler, eşşek sudan gelinceye kadar dövesim var öyle gıcık oluyorum arkadaş.
kendisine ahlak dersi vermeye çalışan bukalemumları takmayan fenerbahçemzin yıldızı.
http://www.youtube.com/watch?v=lcbe4vrWZFc
evlat olsa sevilmeyecek bir insandır Türk futbol tarihinde.