bugün

lan adam ne yapsındır ? evli barklı kadının memelerini dilinize dolamayındır.
saçma sapan sorunsal.

niye utansın amk iyi yarın karınız meme kanseri olursa doktor görmesin diye tedavide ettirmeyin.

ulan altı üstü meme işte ne özelliği var.
adı üzerinde kazadır. isteyerek ve bilerek olmayandır. milletin karısına hatta çocukları olan bir anneye bu ithamda bulunmak ayıptır. madem o kadar müslümanız ya bize ne! bırakında muhakemesini kendi yapsın siz değil!
yıllardır ortada olduğu için dert etmemektedir.
iş kazası.

harbi geri zekalı bu çocuk .
utanır veya utanmaz kendi bileceği iş ama herkesin gördüğünü tutma hakkı onda.
Adana limanı gelse, al beni dese nikahlayacaklara dert olmuştur. Daha "ad"yi görünce kan beyne gidemeden yer değiştirdiği için muhtemelen ilk kelimeyi bile fark etmez bunlar. Düşünün artık durumu.
geniş olduklarından sorun olmayacaktır.
göğüs olması gereken yerde yarım limon büyüklüğünde bir topik olmasından kaynaklanan utanmadır. o ne arkadaş öyle... *
memesı goruldu de ne oldu turk erkegı hep bu kıskanclıkdan asosyal oldu zaten amk.
Sız turk erkeklerı kıskanclıga devam elızabethe selam.
Memesini filan geçtim onu boşver alişandan da mi kıskanmıyor oğlum?Benim karım bi adamla o kadar yakın olsa baya rahatsız olurum.
her ne kadar memeler bişeye benzemesede sonuçta türkiye gördügü için utanması gerekir.

(bkz: namahrem)
Bizi ilgilendirmeyen sorunsal.
yahu neden utansın, neden yüzü kızarsın adamın? sizin kafa yapınızı gerçekten çok merak ediyorum ben. kadın sanki onu bilinçli olarak yaptı da adam bundan rahatsız olacak, utanacak. ayrıca çağla şıkel bir manken ve görünmeyen tek yerleri de sadece kocasının gördüğü yerleridir. eğer bir utanma söz konusu olacaksa, bu çoktan olmalıydı öyle değil mi. adı üstünde "kaza" bunda utanılacak, kızacak bir şey göremiyorum ben. n'apsın kadın, memelerini mi aldırsın görünecekler diye.
Merak edilen sorunsal.

Emre'nin doğum yerine baktım, izmir değilmiş. çok şaşırttı doğrusu. Gerçi alişan da yabancı değil, taksilerde vs. az yememişti. 70 milyonun önünde olması ayrı bir utanç verici sanki. Yani.
ne yapsın adam yapabilecek bir şeyi yok. fazla abartmamak lazım. sonuçta bu bir kaza.