bugün

senin allah belanı versin inşallah diye içten gelerek beddua ettiğim kadın olmuştur şu konuşmasıyla...
konuşmada aynen şunları söylüyor:iskenderun'daki gerçekleşen eylemden şunu okudum: ''Artık savaş sadece Kürdistan'da olmayacak'', ben bunu okudum. Kimse kızmasın bunu söylediğim için gerçekler acıdır, acıtır. Gerçekleri konuşursak çözeriz, kafanıza kuma gömerek değil. Hükümet, Başbakan savaşın bütün Türkiye'ye yayılmasını mı istiyor, zevk mi alıyor insanların ölmesinden...

yazar notu: bi siktir git savaş o zaman lan... savaş da sıksınlar o kuş beynine 1 kurşun sen de kurtul biz de kurtulalım... kürdistanmış... sen kimi neyle tehdit ediyorsun... kimden ne istiyorsun... sanki şerefsizin toprağıydı burası geldik elinden zorla aldık da bana özgürlük sloganları atıyor... yetti be...
istedikleri savaşsa vermeliyiz bu şefersizlere, kaçaçak delikleri kalmayana dek.
insana acaba kendisi ögrenim süresince ülkenin tarihini okumamış mı dedirten kişidir. çünkü bu topraklardaki halk
eger savaşırsa büyük ihtimalle hayatta kalmıcak ki, başka milletler gibi degildir bu halk, son noktaya kadar tahammül gösterir.
en son örnegi için Kıbrıs barış harekatı acaba kaç saat sürmüştür.
birgün amerika izin verirse pkk yı yarım saatte israil i ise 1 günde halledeceğiz. bağımlı bir politika ki türklüğümüze yakışmıyor ama bağlı olduğumuz geçeğinide değiştirmiyor.
bir emine ayna saçmalamasıdır.
kaşıntısı olduğunu gösteren bir açıklamadır. böyle giderse kaşıntısı itinayla kaşınacaktır. hem de atlar için kullanılan kaşağıyla.
yine kendini aşmaya çalışan emine aynanın zırvalarıdır.
meclisten ve evinden korumasız halkın içine inde öyle yap istersen bu açıklamaları demekteyim kendime.
evinde oturup takiminin transfer politikasi hakkinda atip tutan adamin o transfer politikasi uzerindeki etkisi neyse, bdp'lilerin de pkk politikalari uzerindeki etkisi o'dur*. Dolayisiyla ne bu arkadaslar "baris olacak" dediginde baris oluyor, ne de "savas olsun" dediklerinde savas olacak. Rahat olalim...
(bkz: it ürür kervan yürür)
ve işte emine ayna;
http://galeri.uludagsozlu...7%C4%B1klamas%C4%B1-3107/
ama öyle demeyin! bunlar ortalığı bulandırmasa ve üç beş çapulcu ellerinde paçavralarla eylem yapmasa nasıl çıkar elde edecekler? emine ayna ve türevlerinin güvendiği serseri takımı kalleşliikten başka bir şey bilmez ki. gelin savaşalım deseniz kimse ortaya çıkmaz. onlar bu coğrafya da türkiye'siz yaşayabileceklerini zannediyorlar. türkiye olmasa bir gün bile yaşayamayacaklarını bilmiyorlar mı? elbette biliyorlar. atalarımız ne demiş? orospuluk töredir, becerene göredir. bunlar işte bunu iyi yapıyor.
türk toprağına kürdistan,terör saldırısına eylem diyecek kadar kendini kaybetmiş bir ucubenin ıkınması.
Kürtlerin Temsilcisi oldugunu iddia edip o insanları katleden bir terör örgütünün sözcülügünü yaptıgı bir konuşma.
şaşırtmamıştır.

konuşana değil konuşturana bakacaksın.

akp aslanı kediye boğdurmuştur.

terörün bitini kanlandırırsan, ihaneti meşrulaştırırsan bunlara şaşırmayacaksın.