bugün

(bkz: elinde öğrenci ile hocaya giren kahve)
su içmek yasak uyarıları sonrasında bari kahve içeyim diye düşünmüş ilkokul öğrencisidir.
kıbrısta okuyan öğrencidir.
-kahve yasak
-hocam kahve içmeden kendime gelemiyorum ben
-içip gelseydin o zaman hem bu senin sorunun
-evet hocam. bunu ben hallederim karışmayın rica ederim.
-..
ülkesi adına ayıp bir şey yapmamasına rağmen yapıldığı takdirde egolu öğretmenleri tarafından uyarılacak öğrencidir. *
neden yasaktır derste kahve içmek, bir türlü anlamam. halbuki benim aklım birşey yiyip içerken daha çok çalışıyor.
lise son sınıf olmuş, gece gündüz test çözmek, uykusuzluk, sınav stresi falan derken iyice psikopata bağlamış; zaten saracak yer aradığından hocalar tarafından bulaşılmayan, kendi haline bırakılmış öğrencidir.
aynı rahatlığı üniversitede bulamamış olması kendisinde hayal kırıklığı oluşturmuştur.
(bkz: starbucks bardagına su doldurup gezen insan)
rahat öğrencidir. olduğu gibi davranan nadir öğrencidir.
gaü de gördüğüm kadarıyla artis öğrenci tipidir.
derste uyumamak icin cabalayan,hirsli ve azimli ögrencidir. takdir edilesi.**
hocanın samimiyetine bağlı olarak gerçekleştirilebilecek bir eylemdir. bir üst seviye için (bkz: öğrencilerine kahve ısmarlayan hoca)
sabah, okulda uykusunu açmaya çalışan öğrenci olabilir.
fazla artist duran, şova yönelik hareketlerdir.

(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
"bana lükslerimi verin, gereksinimlerim olmadan da yaşarım"* diyen öğrenci.
gayet normal öğrencidir.
Şayet Çankaya Üniversitesinde okuyorsanız 10 dakikalık teneffüste kantin kahvesine tenezzül etmeyip 5 dakikalık yürüme mesafesindeki starbucks tan lüks kahvelerini alıp tüm teneffüsü yolda harcadıktan sonra derse geç kalıp kapıda, "Hocam girebilir miyieez?" şeklinde cümleler sarf eden tikilere rastlamanız kuvvetle muhtemeldir.*
elindeki türk kahvesi ise falına baktırmak istiyor olabilir.
votka ilavelisi kıs kıs gülmeye sebebiyet verir. hafiften de çakırsındır zaten.