bugün

Yaşımı cok net hatırlamıyorum ancak daha annemin yıkadıgı zamanlardı. Banyodan cıkarmıs sarıp sarmalamıs beni. Camasırlarımı giydirecek evde oradan oraya kosturuyorum. Bacagımda kara bi leke gördüm minicik. Anne bu ne dedim. Ben dedi. Nasıl yaniii dedim, o sıra hareketsiz kalmamdan istifade apar topar giydirmeye calısan annem durumdan bihaber tabii. nerde vücudumda ben cıksa sultan bir sultan iki diye sayardım. Annemin parcalarının orada yasadıgını sanmıstım. Bir gün teyzem elinde beni olanın yemegi de güzel olurmus bakayım asele eline dedi. Ben de bakıyorum bir yandan. Elimdeki kiri bak bak burda diye kakalamaya calısıyorum. O esnada ablamın elinde buldular bir tane. Sultan kaç ise artık parmagındaki, oradan ablama uzanıp bak bu böyle su söyle yapılır diye fısıldayıp ona yemekler yaptırtacak bense hiç yapamayacagım diye üzülmüstüm. Çok sevdigim oyuncagımın parmagına minik bi karaltı kondurmam da bu sebeptendir.
Yalandır. Benim var hiç de öyle olmuyo*
Bir iddia.

O değilde herkes elinde ben aramaya başlamıştır şimdi.
Sanki doğrudur.
(bkz: ayağı büyük olanın peniside büyük olur)

bütün genellemeler gibi yanlıştır. hayır kendimden biliyorum.
annenize soylediginiz takdirde bensiz el olmaz ritüelini ogrenirsiniz.

bu oneri de basparmakla isaret parmagini baglayan bosluk icin gecerliymis. annem de var ve yemekleri enfes olur. benim de basparmagimda ve yuzuk parmagimda kucuk var, ucundan yakaladik.
bir adet saçma söz, söz yazarın kafasından değil elinden çıktığına dalalettir.
nasil yani elindeki ben nasil yemege lezzet verebilir sorunsalini akillara getiren onerme. dogru oldugunu sanmiyorum. herkesin anasinin elinde ben yoktur ama muhtemelen sorsan en guzel yemegi anasi yapiyordur.
elinde sik olanın sevişmesi güzel olur tezinin besin kaynağıdır.

fanteziye bak vay vay vay.