bugün

Allah lanet eylesin.
Daha kaç kez ölecek lan bu. Sultanahmet bombacısı bu demişti örgütü sonra kafkasyalı selefi bir karı çıktı. Polis bunları nasıl bulamıyor?
Bugünkü istanbul Emniyet Müdürlüğü saldırısına katılan ve öldürülen kadın terörist olduğu iddia ediliyor.
kendisini bir başka karakol eyleminde ölürken görebilirsiniz.

(bkz: hükümetin sgk lı kadrolu teröristi)
500 lira maaş + sodexo + sınırsız akbil karşılığında çeşitli zamanlarda değişik eylemler yapan, her seferinde ölüp tekrar dirilen zombi.
Bu sefer öldü mü iddiadır, en son polise ateş açıp kaçan görüntüleri vardı, taşeron örgütün kadrolu elemanıdır.
gebermeyen orospu tanesi.
(bkz: the walking kürt)
Öldürülmüştür.
Oh iyi ki öldüdür.
defalarca öldürülüp hepsinde geri hayata dönen mit elemanı dhkpc militanı kevaşe. lan getirin şunu da bir de ben vurayım allahınızı severseniz. gümüş kurşun var mk.
GEBERMiŞTiR, KEŞKE YAVAŞ YAVAŞ GEBERSEYMiŞ...

AMA SOKAKLARI TERÖRiZE EDEN YANDAŞLARI HALA ORTALIKTA.iÇ GÜVENLiK PAKETiDE ÇIKTI YA Bi KAÇ TANESiNi yakalasanız.

gariban işçiyi, öğrenciyi, elinde türk bayrağı olan muhalifin canını okuyan polis bu piçleri seyreyliyor...
sanırım kendisi öldükçe en son checkpoint'ten devam ediyor.
Bi ölmedi gitti ölümsüz müdür nedir.
ölüp ölüp dirilmiştir. ocak 2015'de ölmüştür ardından 1 nisan 2015'de istanbul emniyet müdürlüğüne yapılan saldırıda da ölmüştür.

emniyetin hatası mı? yoksa şakası mı? ben anlamayamadım açıkcası...

http://t24.com.tr/haber/e...ultan-kalsen-cikti,292268
ne malı olduğu daha önce baris gucu trafından deşifre edilmiş medya maymunu. (#26295385)
Bu sefer öldü.
5. kez polis tarafından ölü ele geçirilmiştir. kendisine karlo marx tarafından mağfiret diliyoruz..
Sen polat alemdar mısın amk öluyosan öl.
super mario 3
amacına ulaşamadan öldürülen dhkpc üyesi teröristtir.
hayir olmedi. kendisi wolverine'nin kayip kiz kardesidir. yarin bir gun yeni bir eylem ile ortaya cikacaktir.
klonlu orospudur.
ölen karının burnu ile bunun burnu aynı. ten rengi farklı ama yaz kış farkı da olabilir.
(bkz: ay öldük öldük dirildik)