bugün

elifler yüce sevdiği içindir. layık olamayıp batırdıktan sonra burda ağlarsınız böyle ve kötü haber: hiç unutamayacaksınız.
Ne hatırlatıyorsunuz lan orospu çocukları.

"Sağa dönüyorum 'elif parke' sola dönüyorum 'elif market' ulan diyorum artık hayallerimi terk et"..

Sözlüğe giriyorum yine yok.
Adaletini sikim.
kurtlar vadisinin kurtlar vadisi olduğu zamanlarda,
çakır öldü diye tüm mafyayı öldüren polatın polat olduğu,
elifi sevdiği zamanlarda sevdik biz elifleri hep.

elif dedik, başlangıç dedik, ilk dedik...

ahh ulan ahh.
Unutmak mi polat 3 tane eskitti.
elf diye okudum. lotr u özledim.
Gidince anlıyorsun özlemek 7 harf 3 hece falan değilmiş, özlemek bir şarkının en can alıcı kısmını ağlaya-bağıra söylemekmiş. Özlemenin bi tanımı yok, neyse özlemeyin çok acı veriyor, kanatıyor, öldürüyor.
(bkz: ok)
bu şarkıyı armağan ettiğim aşık sözüdür.
http://www.youtube.com/watch?v=wCwvyFFKXGc
görsel

Yak bi sigara!
Ben de . hadi eyv.
Zordur elif sevmek, Elif'le Vav arası ömür isterken olmaz, elif herşeyin başlangıcı saflıktır herkesin vardır bir yarası ama elifler başkadır.
benim için 5 sene önce elif olarak başladı, dün eyşan olarak bitti. Entryime üstad Azer Bülbül'ün şu sözleri ile nokta koymak istiyorum: Kurşun yedim eeeyyy, sol yanııımdaaan, yaralandın mı eyy caaann, yaralandın mıı? Bir güzele deli gibi sevdalandın mı eeeyy caaaann, sevdalandın mı? Yüreğinde hasretinle bekledin mi gecelerce, bir aşk için senelerce, ağlatın mı ey can ağlatıldın mı...
bacısını sikeyim böyle işin.
bir polat alemdar vecizesi.
"Telif hakkı sebebiyle kapanmıştır" yazısını "elif hakkı sebebiyle kapanmıştır" diye okuduğumda haklısın "kapanmıştır tabi" dedim. Hala unutamamışsam demek ki.
Beni ilgilendiren durum.

(bkz: elif eylül)
güzel kadınlar insanın ömrünü uzatır derler,

çok güzel kadınlar sevdim hepsi ağzıma sıçtı.
Elifi unutamıyorum. çok denedim, çok ısrar ettim ama olmuyor, olmasında. O yokkende varkende çok sevdim. Allah biliyor ya tertemiz sevdim onu. Ayrılırken son telefon konuşmasındaki ağlaması ve "git" demesi geceleri uyuyamama sebebimdir.

Ne acıdır ki o bunları bilmiyor. Belkide başka birinden hediye bekliyor, elini tutuyor. Sildiğim onca kelimeden geriye kalan yine elif.