bugün

Kayseri maçında yaşanılmış hadisedir, amerikanın savunma sanayisinde kullandığı bu sistemi galatasaray maçlarında bu sene sıkça göreceğimiz aşikar.
Kayseri kalecisinin - RPG.Kaçıııııııın diye gelen roket.
çok fazla abartılmaması gereken goldür. havadan gelen topa gelişine o şekilde vurmak çok da yetenek istemez. ha bu sözlerimden elano'yu kötülediğim sanılmasın. kendisi muhtemelen ligimizdeki en iyi futbolculardan biridir.
amerika" nin ozgurluk getirmesine neden olabilecek derecede kaleci imha ozelligi tasiyan fuzedir.
(bkz: mission accomplished)
121 km hizla aglara gitmistir.
önünde çin bile duramaz uzaya süpürür götürür.
abartılmaması gereken durum, o kadar uzaktan aynı topa sabri sarıoğlu da vursa gelişine, sabri de aynı elano gibi dışardan falso verdirerek gol atabilir. elano fıs yani. şey, yani... sanırım. en azından aramızdaki futbol ustaları öyle söylüyor, onların yaş ve engin tecrübelerine itimadımız sonsuz.
abartılması gereken goldür. adam 1-2 kez atmadı ki böyle gol kariyerinde bakarsanız buna benzer golleri var. ayağına oturursa herkes atarmış öyle gol, mesele ayağına oturtmak zaten o topu.
kesinlikle abartılması gereken goldür. ulan türkiye'de kaç kere gördünüz böyle golü? eskiden bi hagi atardı o kadar.
yok kaleci bile ayağına otursa atarmış da bik bik...
bütün galatasaray taraftarını ve ali sami yen stadını ayağa kaldıran mükemmel jeneriklik gol.gol sonrası en ilginç sahnelerden biridir babasının ismi bütün stadı inletirken kızının keyifle biberonunu içmesidir.
siftahtır. bereketi gelecektir.
"elano blumer başlığı altında" uzun uza ve günlerce incelenebilecek, irdelenebilecek, hakkında efsaneler dahi çıkarılabilecek bir füzedir..
golden çok gol sevincini elano'yla paylaşan arda turan'ın hoppidi hop hop diye zıplaması ve elano'yu da zıplatmaya çalışması dikkatimi çekmiştir. ve güldürmüştür.

gol mü? güzel, güzel.
galatasaray taraftarına birden flashback yaşatıp bir iki saniyeliğine hagi yi hatırlattıran füzedir.
kalenin içinde çiçek açmıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=IF7n2mvADfA

bari linkte verelim yillar sonra ne oldugu daha iyi bir anlasilsin.
bir fenerbahçe taraftarı olarak haftanın golü dediğim* goldür kendisi.
orgazm sigarası yaktıran füzedir.
jeneriklik bir goldür. sanstir diyen kisilere de "insanlar kendi sanslarini kendileri yaratir!" diye bir söz armagan ediyorum.

ah ulan aptal besiktas yönetimi, sen aval aval ortalikta sakat futbolcu ararken galatasaray kapti köfteyi. sizi en icten dileklerimle aniyor, öpüyorum.
(bkz: kıvanç tatlıtuğ un porto ya attığı gol)*
güzel goldür.

ama asıl dikkat çekmek istediğim şeyi söyliyim size. ben öldüm siz de ölün gülmekten. golden sonra herkes elano nun üstüne atlamış en son sabri gelip hayvan gibi atlıyo herkesin üstüne, baros ta tutup ittiriyo sabri ye sonuç olarak sabri takla atarak düşüyüo.

(bkz: gülerken sandalyeden düşmek) *
4-1 galatasaray galibiyetiyle sonuçlanan maçın 4. golüdür. Gsnin 3. golüdür.
topu ağlarla kucaklaştıran goldür. *
hey gidi günler hey füzesi.

adam sırf o golle, şu an brezilya milli takımında. e biz de çekemiyoruz tabi, fenerbahçeli olarak, orda olmasını. *