bugün

daha önce onlarca defa "öyle temaslı el şakalarından hoşlanmıyorum ben" demenize rağmen ısrarla el şakaları yapan vandal bir hanzodur. içine recep ivedik kaçmıştır.
(bkz: elinle şaka yapacağına ağzınla bok at daha iyi)
bazı densizler kendini hala askerde zannederek tam dalgın olduğunuz anda ansızın alnınıza
bir tokat atar. üstelik parmaklarını birleştirerek pis pis sırıtıp üflemenizi ister. ağzına kürekle vuracaksın sığırın.
Dozunda yaparsa samimi insandır.
Çevremde bulundurmadığım insan türü.
Okuzlukte sinir tanimayanlar zumresidir.
Hep en komik benim neşeli insanım kafasındadır ama kimseyi güldürmemiştir.
elini götüne sokun ve şaka be oluuum deyin.
Kendisine aynısı yapılınca ciddileşen insandır.
sözüne gülünmeyince icraate geçeyim de bari komik olduğumu bu şekilde göstereyim demek isteyen kişidir tabi ki sonuç hüsranla sonuçlanır.
13 yaşından küçüktür, değilse de hiç 13 yaşında olamamıştır.
Kafasını duvara sürtmek istediğim insandır. Elini kolunu kırasım geliyor.
Tam dayaklıktır.
kırk karakterlik yazı yazdırıp yazarı çaylaklıktan kurtaracak insan.
elini koparıp götüne sokmak gerekir bir daha da yapamaz hem eheh.
El şakalarından en çok zevk alan üçüncü şahıslardır. kimse kendisine yapılmasını sevmez ama başkasına yapılınca da güler.
Uzak durmasına dair ültimatom verilecek insandır.
toynak şakası yapan eşek de denebilir. toynağını ziktiklerim.
Ayak şakası da yapabilir.
kimi insanı sinir eder. Yapma etme dersin dinlemez. Vardı böyle bi tane. Oğlum bak git, yok. Bak elim ağardır, yapma etme güzel kardeşim, yok. Bu devam yine. Neyse bi gün tersime denk geldi bir patlattım bunun ensesine ama allah ne verdiyse. Oymuş hepsi meğer. O günden sonra bi daha konuşmadık. iyi de be güzel kardeşim yazık değil mi? Madem ki mukabilini kaldıramayacaksın, ne diye millete el şakası yaparsın?
onun ben anasını sikeyim.
zeka, kültür ve eğitim düzeyi düşük insanlardır. espri yapacak beyinden yoksun olunca...
tuvalete gidip şeyini okşayıp elledikten sonra ellerini yıkamayan insan ile aynı tiptir.

o aynı eller ile gelip sana el şakası yapar, senin orana burana ellerini sürer.

elleri kırılıp bi tarafına sokulası insandır.
orospu çocuğudur.
gevşektir.