bugün

uludağ sözlük yazarı olup aynı zamanda uludağ ın süresinin dolduğunu ve ekşi sözlüğün çok farklı bir ortam olduğunu düşünen tiptir.
ona göre ekşi sözlük entelden, bilgili insandan, gebermektedir. her daim ulunun ne berbat ekşininse ne kadar havalı olmasından dert yanar. keşke ekşi yazarı olsa da o da bir yandan klasik, ekşi yazarıyım ben, entirilerini girerken bir yandan nutella bulaşmış serçe parmaklarını yalasadır.
iki gün sonra nasılsa ekşinin ortamının da kasıntı yazarlar ve moderatörler hariç uludağ dan, nutellanın da fiyatı hariç peripella dan farkı olmadığını görecektir.
kolaya kaçandır. eğer emek verdiğin yer kötü durumdaysa bırakıp gideceğine çalışır eski haline getirirsin. pavel nedved abimiz juventus küme düşünce takımdan ayrılan futbolcular için çok güzel bir söz söylemişti onu hatırladım şimdi; " eğer bir takım küme düşerse futbolcular gider, adamlar kalır. "
nutelle peripelladan farklıdır ekşi de uludağ dan. ekşi daha böyla abuk sabuk, olaydan kopmuş, fişi çekmiş, dinle kitapla dalga geçen tiplerin bulunduğu ve burunlarının havada olduğu bir topluluk. burada ise yaş ortalaması daha ufak her yolu denedim karı bulamadım , son çare sözlük diyen tipler bulunmakta.
ekşi sözlük'te "uludağ sözlüğün" yazısının "uludağ sözlük'ün" olarak değiştirileceğini bilmeyenlerden iyidir.
ekşi sözlüğün, he evet.
Farkı vardır şöyle ki aydinoglu denen tip gibi trollük yapıp diğer yazarların tepkisini çekenler sabaha kalmadan şutlanır ekşi sözlükten. Trollük yapmayan bile davranışlarıyla tepki topluyorsa silinir. Zallın yaptığı gibi formata uyuyor diye troll barındırmaması ekşi sözlüğü kaliteli yapan bir detaydır. Bizim admin de utanmadan silmiyoz çünkü kurallara uyyor la troller diyor. Lafa bak Adamın kendi troll zaten.
çaylak onay sırasında bekleyen tiptir.
tek farkı kasıntı olmasıdır.
Sozluk klon hepsi ayni.
Ekşi sözlükte en azından yazar olmak için aylar yıllar harcandığı için trollüklerin daha az olduğunu bilen tiptir.
ekşi sözlüğün abazası hakikaten abazadır. öyle buradaki gibi aleni de yapmazlar, bir kadın gördüler mi it gibi yapışırlar yakasına.

ekşi sözlükte kimse kolay kolay gerçek fikirlerini beyan etmez. o an orada hangi duyar prim yapıyorsa onun duyarını kasarlar.
ekşi de buradaki gibi mert yazarlar yok burada yazarlar adam gibi meydanda entryleri ile kavga eder gerekirse küfür edip çaylağını/siliğini yer. ama ekşide entryler ile kavga olmaz adam özelden gelir o entryde ne yazdın amunagodum der. yani oradakiler de burayla aynı ama mert değiller anca özelden atışıyorlar.