bugün

ne zaman ülkede akp aleyhine bir olay yaşansa, daha önce hiç entry si olmadığı halde nerden geldiği nasıl yazar olduğu belli olmayan tipler ölümüne manipülasyon yapmaya çalışmakta.

dün bir benzeri tekrar yaşandı.

(bkz: akpnin chp ye fetö darbesi)

bu sefer farkedildi sorumlular uçuruldu. okuyun bilgi edinin ancak provakatörlerin oyununa gelmeyin. hele ki sayasi başlıklarda yazarını görmeden okumamanızı tavsiye ederim.
anlamadığım olay şu.
ne zaman bu sözlükte ekşi aleyhine bir yazı yazılsa anında eksi yağmuruna tutuluyor.
ya burada ekşi'ciler var
yada stockholm sendromu yaşayan insanlar var.
insanda biraz aidiyet duygusu olur.
ben uludağ'da yazar olmadan önce hergün mutlaka ekşi sözlüğe girerdim.
1,5 senelik yazarım
bir defa bile o sözlüğe girmiş değilim.
o fitne fucur yuvasına girmeyide düşünmüyorum.
adam 6 ay kadar önce bana 9 senelik ekşi hesabını veriyordu
almadım.
aynı zamanda inci moderatörlüğünü veren oldu
onuda almadım.
burada mod yapalım deseler
onuda kabul etmem.
çünkü adaletli davranamam.
adaletin olmadığı yerde,ben yokum.

not:ben demedim mi eksi başlar diye.
çok seviyorsanız defolun gidin. sanki zorla tutan var.
orada yazamadığımız için burada yazdığımız yer. birbirimizi kandırmayalım.
soğuk ulan sözlük. entry okurken bir insan hiçbir görüşe mi katılmaz? her görüşe antitez mi sunar kafasında? soğuk ulan. görüşlerimle uymayan bir sözlükte neden inat ve ısrarla yazma gereksinimi duyayım ki?
Az önce girdiğim ironi içerikli yönetim eleştirisi sebebiyle uçurulduğum sözlük. Eleştiriye ne kadar kapalı olduklarını, ironiden nasıl anlamadıklarını gösterdiler. Kendileri kaybeder.
uludağ sözlük'ten en çok nefret eden sözlük. ne yalan söyleyeyim, son zamanlarda sözlüğü dolduran çomar ve yobazları gördükçe ekşi sözlük'ün yazar kitlesini kıskanıyorum. ama bu sözlüğü sevmediğim sanılmasın, çomar ve yobazları sevmiyorum.

sanırım bizim sözlük de onlardan nefret ediyor.

edit: eksileyen kişi kendini yobazlardan biri mi sandı? ne diyeyim kendini biliyor demek ki. Eksinin amacı nedir kardeşim?
14 Ağustos 2016 tarihinde 02.00-04.00 arası giriş yapılamayacak olan türkiye'nin yarısının çaylak diğer yarısının yazar olduğu sözlük.
(bkz: ekşi sözlük te debeye girme kılavuzu)
bugün 2 saat ulaşılamayacak olması manidar olan sözlük. acaba siber saldırı haberi mi aldılar.

(bkz: yeşil ağ)

(bkz: ağaç diken sosyal medya sitesi)
bu gece veritabanını havalandırıcak olan sözlük.
Çaylaklık süresinin 7 sene sürdüğü sözlük. Daha uzunda olabilir.
Gecenin bir vakti Harfiyat çalışması yapan sözlük.
Siber saldırı söylentileri varken bakıma girmeleri ayrı bir konu.

Veya hepimizin ip numalarını bir yerlere peşkeş çekecekler.

Ya da 14 agustos vesilesi ile kapandılar, 2 saat diyorlar ama daha uzun süre kapalı kalabilir.

Bilemedim orasını *
https://eksisozluk.com/
An itibari ile yamulmuştur.
(bkz: tırt)
Hiçbir zaman sevmedim bu sözlüğü içerisi pkk li ibneler libarel ibnelerle dolu bir sözlük üstelik 7 sene çaylak falan kaliniyormus ne saçma lan o 7 sene caylaklik mi olur zira inci de birbirlerine saygı duyma diye birsey yok birbirlerine sovenler ana bacı tanımayan ergenlerle dolu ama inci nin iyi yönleri falan var yalan yok en iyi sözlük uludağ yine pekoslar huzur kacirsada.
Fetocuların apocuların ve ılıkların kutsal sığınağı.
trol yuvası.
yapmaya çalıştığı algı operasyonları ile içinde çok sayıda p.i.ç barındıran kanalizasyon yuvası. açın bakın an itibariyle yalan haber üzerine sözde provokasyona başlamışlar bile. uzantıları da uludağ sözlükte dikkatten kaçmıyor.
Havalandırıyoruz diye bozulmuş sitedir.
yönetimin yaptığı "siteyi havalandırıyoruz" açıklamasından sonra boku yemiş ve şu saate kadar da halen beli doğrultamamış sitedir. 14 ağustos'ta olacak şey de buymuş meğer.
giremiyorum gerçekten pert oldu galiba..
Bakım sonrası Ulaşılabilir ve akıcıdır.
Karizması asla sönmeyecek, elit, sofistike sözlük.
birkaç ay önce hapsurup hazretlerini uçurmuş pis sözlük. hesabı olanlar ses versin hele, bir ricam olacak.