bugün

bu gün hesabıma girince bir gariplik olduğunu anlamıştım hemen paneldeki çaylak modu bölümü yoktu hemen mesajlarıma baktım o da ne !
--spoiler--
ekşi sözlük camiasina hoşgeldiniz! sizin şahane bir insan olduğunuzu farkettik, sözlügü daha iyiye gotureceğinize inandık, size sığındık. sözlük yazarı olmanın tadını çıkarmanız dileğiyle --ekşi sözlük entelijans güruhu
--spoiler--
çoğu yazarların copy - paste yaptıkları sözlük.ulan senin beynin,kendine has bir eleştrin,bir düşüncen hiç mi yok yav.tamam beğenmişsindir ama altına yaz alıntı bilmem ne diye...
mobil sitesi iyi olmayan sitedir.
basa don,ara,anasayfa secenekleri,uye girisi,entry girebilme imkani yok.
hayattır.. yaşam tarzıdır.. ama ne yazık ki eskisi kadar tat vermemekte, zaman geçmemekte.. arkadaşlarım 20 entry girdikten sonra 2 sene yazar olabilmek için bekledi ve de hala bekliyor.. insaf arkadaşım.. tamam onay bekleyen üye sayısı çok olabilir ya da sözlük kalitesi için bu yola başvurulabilir.. ama 2 sene be 2 sene a be müslüman.. ha yeri doldurulabilir mi doldurulamaz mı bilinmez ama zamanında çığır açmış bi güzellik abidesidir..
nerde o eski sözlük hey gidi hey..: geçmişe mazi derler *
zeka gerisi yazarların yazıp çizdiği sözlüktür, organ mafyası tarafından beyinleri alınsada yaşamsal faliyetlerini hala devam ettiren ergen ve bu formda olan insancıklar topluluğudur.
popülerliğini yitirdiği için fazla iplenmeyen sözlüktür.
star tv gibi; biz ilkiz, biz birinciyiz rererörö nidalarınız da tutmuyor artık malesef.
o yüzden boşuna bok atmayın, kimse yemiyor canlarım.

edit: über radikal lümpenlerim benim, nutella kavanozları kovalasın sizi emi...

çook sonradan gelen edit: burada ekşi yalakalığı yapılacağına gidip ekşi sözlükten bizlere bok atılsın lütfen. çok iyi değiliz ya hani, hem bu sözlükte yazacaksın, hem de arkasından atıp tutacaksın... yok öyle yağma canım.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=21508942

fazlasıyla varoş ne lan?
kendilerini bir halt sanan bir grup gerizekalının yönettiği sitedir. afedersiniz ama alın bir tarafınıza sokun.
bir de sitenin kurucusu reklam gelirlerini löp löp yerken, bir grup ezik de beleş moderatörlük yapıp kurucu arkadaşın ayak işlerini yaparlar.
kedinin uzanamadığı çiğere mundar demesi sözünü her seferinde bize burdan hatırlatan site.
kardeş sözlüktür. bilgi paylaştıkça büyürün en büyük örneğidir.
artık eski popülerliği olmayan sözlük.
iki de bir lanetlendiğimi sözlük.

Aaa yeter ama lan! Nasıl bir yüzü var bu sözlüğün böyle? entry girerken hayatımda bu kadar düşünmüyorum da. Bütün herkes ekşisözlük artık kolay alıyor falan diyor da bana niye böyle lan?! S. et girmiyorum lan! Kalitemi de unuttun nickimi de. Çok da şeyimdeydiniz!

Uludağ sözlük fakir makir ama yiğit gibi sözlük bunu da böyle bilin!
sol frame'in yüzde 50'si gün içinde uludağ sözlük'ün sol frame'i ile benzerlik gösterdiği sözlüktür. artık kim kimden alıyor bilemiyorum.
agucuk yapılan bebeğin bugucuk yapması başlığının yönlendirdiği hede.
--spoiler--
bu kadar salağı bir araya toplamak büyük bir başarı.
--spoiler--
tebrix...
son yazar alimiyla perisan olmus sozluktur.
cok uzucu.
ota boka karışan modları var. her bir modun ayrı ayrı...
tanım değilmiş de götüne girebilirmiş de girsin aq daha iyi.
vay yeni gelen yazarlar şöyle vay böyle... yeni gelen yazarlar zirvede topluca ziksin sizi emi. ssg ye tapınmaktan yalakalık alemlerine akmaktan başka bi halt bildiği yok kimsenin.(eskileri kastederek) utanmasalar tarikat lideri yapıp siqini öpecekler. tabi ne de olsa ipneleri çok fazla olur mu olur yani. püüüfff sour bilmem nesini de alsın gitsin asabımı bozdu iyice denyolar.
tamam iyidir her insan birşeyler katmıştır elbet ama nerede çokluk orada bokluk atasözünü doğrulamaktadır.
yazması okumasından daha zevkli olan sözlük. nesilden nesile yazdığımız sözlük. birinci nesil bir abim,yine birinci nesil bir yengem, yine üçüncü nesil bir çok sevdiğim insan,yine onuncu nesil bir yoldaş ve ben.
opera da durduk yere hata verdiren sitedir.
burası kadar tadı yok sözlük. adamlar entel dantel muhabbetlere girebilmek için çok feci kasıyorlar. çok kaliteli yazılar da çıkıyor. bayağı bir forum formatına kaymış durumda. geçenlerde uludağ sözlük başlığına baktım, burayı foruma benzetmişler. sanki ekşi'deki yazıların hepsi tanım aq.
greyfurt gibidir yersin ama agizda aci bir tat birakir eksidir.
bu ekşime hali son raddededir zira kokusu fena salınmaya başlamıştır.
okan bayülgen i sert bir şekilde eleştirdiğim için şahsımı kanatlandırıp uçurmuş sözlüktür. acaba ne zaman bırakacaklar okan ın taşşaklarını yalamayı.
tamam iyidir, hastır sözlüklerin babasıdır, sonraki çıkan tüm sözlüklerin ilham kaynağıdır falan filan da. bunların hemen hepsinin geçmişte kaldığı gerçeği mevcuttur.

şöyle ki;

gereksiz gereksiz entry'leriyle hemen her başlık altında görebileceğimiz sürüyle aptalın hala uçurulmamış olduğunu görmek de insana koyuyor be kardeşim, neye göre yazar alımı yaptıkları ciddi derecede muamma olan ve bu konuda ssg'den basın açıklaması beklenilen sözlüktür kendileri.