bugün

uludag sözlüğü seven yazardır. ama böyle devam ederse iyi yazarların hepsi başka sözlüklere gidecektir.
(bkz: görünen köy klavuz istemez)
1999'da kurulmuş olan ekşi sözlüğe yazacak çok farklı bi şeyin olmadığı için uludağ da kalmış olan yazardır. örneğin; uludağ sözlükte bir başlığa entry girerken, o kadar araştırmaya gerek duymazsınız, zaten o konu hakkında fazla yorum yapılmamıştır. fakat ekşi'nin 9 yıla yakın tecrübesi, sizin yeni entry girmekte epey bir sıkıntı çekmenize neden olur. kısaca ekşi okumak, uludağ yazmak için birebir siteler olduğunu söylenebilir.
uzunca bir zaman geçirmiştir uludağ'da. bu sürede pekçok kişi tanımıştır; en nihayetinde zamanını, emeğini vermiştir işte.

ek$i'de ise ortamı bilse bile samimiyet bulamaz. ve tabi ki kürkçü dükkanına geri döner.
uludag sozlugu hep daha ileriye goturmek isteyen ve bunun icin calisan yazardir. arada sorunlar olmuyor mu, onlar da olacak o kadar..
reklam yapan yazardır.*
yazar alımlarından sonra follosa dönen eksi yerine uludagı daha serin*daha nezih bulan yazardir ki örnekleri bensiz mevcuttur.
ekşi sözlüğe yazar olamayınca yazmak için sözlük arayıp uludağ sözlüğü bulan yazardır aslında farkında olmadan iyide etmiştir.

(bkz: ekşi sözlüğe kafam girsin)
imkan bulunup yazar olabilcekken,başladığı yere saygıda kusur etmeyen güzel insanlardır bunlar.eksisözlüğe yazar olup elime ne geçecekti?diye sormak isterim bu başlığı açana.Amaç kenidni ifade etmekse buranın nesi kötü ki?
bir ekşi bir tatlı seven yazardır.
eksi sozluk varda bana mi var! yazar yapmiyorlar beni anasini satayim, bir yazar olsam orada ugramam buralara diye ic geciren yazardir. *
ilk evini asla unutmayan yazardır.
(bkz: sadık yazar)
(bkz: köpek)**
Hak yolunu bularak kendisini en hakiki sözlüğe adayan en asil duyguların yazarıdır.
maksat sadece yazmak ise nereye yazıldığının çok ehemmiyeti yoktur, maksat sesini duyurmak ise ekşi tercih sebebidir, maksat kalite ise eksi sozluk varken uludag da yazan yazarlar yerine eksi sozluk varken uludag da yazan yazar şeklinde başlık açan uludağ tercih edilir.
aslında tamamen sallıyorum çünkü sol frame maşallah ilk örnekteki başlıklara benzer başlıklarla dolup taşıyor, ha ben neden buraya yazıyorum, ben de bilmiyorum.
(bkz: sözlük büyü mü yaptın lan bana allahsız)
böyle bir yazar yoktur. uludağ sözlükteki kaliteli yazarlar ya ekşiden atılıp buraya gelmiştir yada çaylaklık dönemini burada geçirip ekşiye kabul edilince orada yazacaktır. ekşi sözlük türkiyedeki en iyi 100 siteden biridir. uludağ böyle listelere giremez adı dahi geçmez. uludağ sözlükte açılması gereken başlıklar açılmaz ama nerde boş siyaset başlığı hepsi açılır. burası sözlükten ziyade siyasi gevezelik formu gibi.
Ergenlik yapıp ekşiden silik yemiştir.
Ssg ye kufretmis yazardir. (bkz: bilmem anlatabildim mi)
Sıralamayı geçememiş eziktir.
sıralama turlarını geçememiş eziktir.
ortalık malı değildir.
eksi kabul etmiyo amk.
vurdurmuyordur.
Ekşi sözlüğe çaylaklık başvurusu bile yapmadım yaklaşık bir buçuk yıldır burdayım ve memnunum seviyorum seni zall.
kalitenin farkındadır.
ekşi de herkes filozof amk.
Bu başlığı açan deve üstünde deveyi öven deveden inince hörgücüne söven yazardır.