bugün

disk kesk falan bilmem ben, orda 100 insan varsa 90'ı hdp'ye oy verecekti. gerisi de chp tkp falan bölüşürdü.

miting de hdp'ye mal edildi. ölenlerin hepsi bizim insanımız. türkler de vardı orda. yaralı polislerimiz de vardı.
ama demirtaşın açıklamalarına tutumlarına bakarsanız sanki orda hep hdp'li kürtler vardı devlet de geldi bomba patlattı sanar.

ulan adam kendi bile inanmıyodur dediklerine. iyi patlattık ha diyodur bak. nasıl seçimden sonra iyi salladık dediyseniz.

kan kan diye diye kana buladınız meydanı. sözde haklarını savunduğunuz insanları. iğrençsizin.
bunu göz ardı etmiştir bak ne kadarda mutlu.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/858219/ +
Buna hdp mitingi tabirini ekseriyetle hdpliler kullanıyor ki bunun da en büyük sebebi mağduriyetin öznesi olma algısı.

%13 oyla baraj kaygısı yok goygoyuna gelince o oyların yarısı maklubecilerle kürt olmayan solcuların. Zaten sırrı abe de emanet oy demiyor muydu bunlar için.

Yarın öbürgün Ekrem dumanlı'yla Yalçın küçük bir parti kurar mesela hooop bir bakmışsın o yüzde 13 yüzde 6'ya düşmüş heval. OlmAyacağ iş deel.
Okudum ve bir orospu çocuğu tarafından yazıldığına kanaat getirdim. Evet. Yasınız nasıl gidiyor bu arada?

He bakın haberlerde söyledi 14 tane daha terörist öldürülmüş. Etti mi size +100.
Nesi müthiş lan bunun. Ortalama bir heval 50-70 arasındaki ıq seviyesi ile bunu söylüyor zaten.
adam başka Sözlükte yazıyor ve o entry'i alıp burda paylaşıp üstüne gıyabında etmedik küfür bırakmıyorsunuz.
siz hiç uludağ sözlük entrylerinin ekşi'de bu kadar paylaşıldığını gördünüz mü ?
valla az bile küfür etmiş .
hazır başlamışken 7 ceddinizi de aradan çıkarsaydı.

ama yinede yetmez ama evet !!!
ne eziksiniz be ekşide yazılanı bu sözlüğe yazıyorsunuz kendi fikriniz yok mu? sonra da beyninizin yıkanmadığını iddia ediyorsunuz.

kendinize ait bir fikriniz bile yok ancak oradan buradan yönlendiriliyorsunuz.
--spoiler--

"...kendi kendilerini patlattı diyen gerizekalılar görüyorum. beyinsiz orospu çocugu sana sesleniyorum ...."

--spoiler--

edit: altına imzamı atarım. güzel bir yazı olmuş.
yahu hala işin içinde siyasi rant aramaya çalışanlar var. kardeşim insanlar ölüyor artık insanlar.

dağlıca.
suruç.
ankara.

artık yeter gerçekten yeter, ülke de barış huzur olsun.

böyle birbirimize cephe alarak ; sen şusun sen busun diyerek yıllardan beri bir yere varamadık.. böyle gitmeye devam ederse bir yere yine varamayacağız.

uludağ sözlükte çok aşırı derece de ayrımlaşma var. buradaki gençlik mi ileride barışın gelmesini sağlayacak ? çok felaket bir hal aldık, tez zamanda birlik ve barış içinde olmamız dileği ile.
chpden ölenler de var o zaman chp' DE KENDiNi PATLATMIŞTIR.

DiNCiLERiN AŞIRI GERi ZEKALI OLMASI.

AYRICA SUÇU IŞiD' E ATACAKLARDIR.

BEN ARKASINDA AKP OLDUĞU TARAFINDAYIM ÇÜNKÜ ANKARADA DEVLETTEN iZiNSiZ KUŞ BiLE UÇMAZ UÇUYORSA DEMEK Ki UÇURAN DEVLETTiR, DEVLETiN ŞU AN HAKiMi YADA YÖNETENi AKP' DiR.
Sanırım kendi entrysi. Ben de bir kaç entryimi kopyalayıp şahane tespit diye kakalasam mı lan.
Gerçekten efsane değerlendirme yüzde doksanı küfür hay ben sizin beyninizin...
akıllara şunu getirmiştir.
(bkz: solcu zekası vs bok)